![В Мелитополе доверенным лицом путина на “выборах” стал чиновник, которого обвиняют в коррупции и госизмене - подробности скандала (фото)](/images/news/2024/01/340493.jpg?1705507729)
У Мелітополі днями визначилися, вважай, головні дійові особи шапіто під назвою "вибори президента в росії" - довірені особи бункерного диктатора. У Мелітополі таким став аж ніяк не "чиновник" із місцевих, а гастролер.
Як "прокотили" гауляйтера
Йдеться про Миколу Тойвонена, "ректора" фейкового мелітопольського вишу - МГУ імені Макаренка. Він прибіл на зміну Андрію Чуйкову, якого погнали з цього "вишу" за корупцію.
Утім, як кажуть самі співробітники МГУ. Тойвонен не набагато кращий. Ба більше. деякі дії "ректора" навряд чи б зійшли з рук якомусь пересічному жителю Мелітополя.
- Документи отримали ректор Мелітопольського університету Микола Тойвонен і директор Бердянського музейного комплексу Павло Мусенко. Разом зі статусом на довірених осіб лягає і велика відповідальність. Їхнє завдання: поспілкуватися з виборцями, отримати від них накази на адресу кандидата від жителів усіх, навіть найвіддаленіших куточків області.
Гауляйтеру Запорізької області Є.Балицькому, а також його найближчим "підлеглим", імовірно, має бути прикро. Бо кого ж призначати в такі довірені особи, як не найголовнішого колаборанта ТОТ Запорізької області?
Однак же останнім часом гауляйтера стали постійно "прокатувати". Ба більше, під нього "копає" пропагандист Володимир Рогов, який нещодавно отримав від окупантів кілька "жирних" посад, що вельми розв'язують йому руки в "полюванні на відьом". Доноси строче на Є. Балицького ще й його колишній перший заступник - чорний піарник Сергій Толмачев. Але це вже окрема історія.
"Вчена" контрреволюція
А тепер повернемося до Тойвонена. Не знаємо, як там щодо "наказів" і "відповідальності", але ось нахабства Тойвонену не позичати. Найімовірніше, таке нахабство покривається на найвищих кремлівських поверхах.
Коротенько історія така: до керівника штабу "Бойового братства" Запорізької області звернувся "заступник директора з АГЧ" структурного підрозділу МГУ імені Макаренка, якому оголосили догану начебто за абсолютно патріотичну річ.
А саме за те. що він пустив військових погрітися в порожню будівлю, що належить фейковому вишу.
- Цей факт виявили пильні ждуни і прислали комісію з Мелітополя, яка заактувала цей факт і зажадала звільнити приміщення. При цьому температура вночі опустилася до - 11 градусів, - пише "керівник штабу".
Покарав чиновника вишу "перший проректор" МГУ Максим Степанов, який прибув у Медове місто з Москви.
"Так що? Керівництво МелГУ не хоче нашої Перемоги?" - запитує "бойовий брат".
Йдеться про коледж Бердянська, а заступником директора з АГЧ там працює Віталій Давиденко. Його доганою і покарали.
Здавалося б, за подібну витівку, від якої за версту тхне, за висловом Шарікова, "контрреволюцією", Тойвонена мали сплавити туди, куди й Навального не завозили. Однак же все йому зійшло з рук.
Дожену - всіх звільню!
Минув приблизно тиждень після цієї події, і про "бєспрєдєл" щосили завили Z-військовики і наближені до них горе-блогери.
- Після публікацій у тг-каналах, керівництво вишу покарало цю людину. І заодно і звільнило директорів коледжів, що входять до складу університету. - писав один із таких діячів.
Тут варто уточнити, що загалом у "підпорядкуванні" у МГУ імені Макаренка налічується п'ять коледжів - у Бердянську, Василівці, Оріхові, Приморську та Енергодарі. Звільнили, за словами "постраждалих", директорів Василівського, Приморського та Енергодарського коледжів.
Так ось, директор Приморського коледжу Євген Сюксін, за його словами, "постраждав через допомогу армії і ставлення до студентів-сиріт, яких хоче відрахувати керівництво з метою економії фонду заробітної плати".
- Я звертаюся до нашого губернатора Запорізької області Євгена Балицького з проханням розібратися в ситуації, що склалася. Після того, як директори коледжів Приморська, Бердянська, Василівки відмовилися підписувати злочинний наказ про відрахування понад 280 студентів, на нас почалися гоніння з боку... ректора Миколи Тойвонена і його заступника Максима Степанова.
Звернення до "органів" теж ні до чого не призвели - хіба що до того, що Сюксіна відсторонили на строк понад два місяці.
А потім директора коледжу і зовсім звільнили "за статтею" - хоча прокуратура Запорізької області винесла наказ про його поновлення. Колектив, за словами Сюксіна, не згоден з діями ректора. Викладачі, більшість з яких приїхали працювати в Приморськ із Санкт-Петербурга, їдуть додому.
- Ми залишилися без викладачів фізики, математики, що тягне за собою зрив навчального процесу, - плачеться гауляйтеру Сюксін.
Як уже говорилося вище, гауляйтер нічого в цій ситуації зробити не може. Оскільки ніяк вплинути на Тойвонена не в змозі.
Пошию костюм з відливом - і в Дубаї!
Далі пішла вже повна "контрреволюція". Сюксін розійшовся і почав здавати все керівництво по периметру.
- І після цього з'ясовується, що перший проректор Максим Степанов (Максим Степанов - ред.), відповідальний за всі коледжі вишу, оформив собі в грудні премію близько мільйона рублів, плюс оклад у 250 тисяч, і полетів на відпочинок до Дубаю.
Далі Сюксін почав скиглити про часи, коли ректором був Андрій Чуйков. "Кришталево чесна людина", - упевнений чи то колишній, чи то ні директор коледжу.
- Я уточнив скільки був оклад у колишнього ректора. Це 155 тисяч рублів. До окладу він отримував премію, яку затвердили на вченій раді. Зняли його, а потім звинуватили в розтраті саме через премію. Попри встановлені документи де прописана така процедура призначення виплат.
"Тепер постає питання - а як тоді кваліфікувати виписування премії другові ректора Тойвонена. у розмірі близько мільйона рублів?". Колишній ректор створював систему військово-патріотичного виховання молоді, сам особисто купував бронежилети і спорядження для бійців, майже тонну черешні для дітей загиблих моряків. Причому на це є і чеки, і відгуки", - сипле звинуваченнями Сюксін.
Своєю чергою, "довірена особа путіна" Тойвонен викотив допис у телеграм-каналі, де очікувано назвав усі звинувачення фейками.
- У мережі інтернет розійшлася фейкова інформація про наш виш і його підрозділи. На сьогоднішній день Мелітопольський державний університет, а також Приморський, Василівський і Бердянський коледжі працюють у штатному режимі. Відрахованих студентів немає, стипендія всім виплачена в повному обсязі.
Судячи з усього, намічається ще один веселий жабогадюкінг. Як і водиться, щиро вболіваємо за обидві сторони. Але чомусь упевнені, що постраждає якраз "стара гвардія" із місцевих колаборантів, а "варяги" переможуть.