![В Мелитопольском районе чиновница, которая пошла на службу к рашистам, отхватила "жирную" должность и медаль "за сво" (фото)](/images/news/2024/01/340521.png?1705543092)
Зрадниця з Мелітопольського району Олена Гузь захотіла солодкого життя при рашистах і відхопила собі посаду начальниці відділу "культури і туризму" Приазовської окупаційної адміністрації.
Наша редакція незаслужено обділила увагою доволі яскравих "кадрів" колективу зрадників. Виправляємося - знайомтеся:
Олена Гузь
- ПІБ: Гузь (Криворучко) Олена Миколаївна
- Дата народження: 07.12.1970
- Населений пункт: село Шевченко, Мелітопольський район, Запорізька область
Окупаційна чиновниця Олена Гузь народилася в місті Павлоград Дніпропетровської області. Невдовзі після народження Олена разом із сім'єю переїхала в село Шевченко, яке зараз належить до Мелітопольського району, де вона і проживає донині. У цьому селі пройшло майже все життя Олени - від шкільної лави до "роботи" на окупантів.
Працювати Олена пішла на державну службу. Згодом її призначили спеціалістом відділу освіти, молоді та спорту Приазовської сільської ради. При цьому, будь-якими успіхами на цьому терені Гузь не відзначилася, але встигла вийти заміж і почати налагоджувати сімейне життя. Незабаром односельці дізнаються, хто така Олена Гузь насправді.
Після початку російського вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року і входу окупаційних сил РФ до Шевченка, кремлівські куратори розпочали вербування співробітників легітимних органів влади. На жаль, на пропозицію "працювати" на загарбників погодилася Олена Гузь, і своїм рішенням зрадила Україну - мабуть, рідні стіни настільки припали до душі.
Куратори з рф оцінили "правильний" вибір Олени - і щедро нагородили її посадою начальниці відділу "культури і туризму" Приазовської окупаційної адміністрації. Заповзятлива Гузь негайно включилася в роботу і почала сприяти окупантам у "русифікації" тимчасово окупованої території Приазовської громади, зокрема - нищити українську літературу та шкільні підручники українською мовою.
Жадібна до влади та грошей, причому, як усі вже зрозуміли, не важливо, яких, Гузь бере активну участь у громадському "житті" в рашистській окупації та регулярно проводить пропагандистські заходи.
До триколора у Гузь особлива слабкість - мало не на кожному фото в образі зрадниці миготять елементи аквафрешу. Ба більше, жінка зголосилася організовувати "свято" на честь прапора рф.
Не проґавила Олена можливості і скататися на болота - до Ростова, де проходив тренінг із підвищення кваліфікації зрадників з окупованих територій.
Ну і, як вишенька на торті, Гузь була нагороджена тією самою сакральною залізячкою - медаллю "за участь у сво", яку рашисти роздають усім, кому не лінь. Зате колобки пишаються. Пишається, звісно, і Олена, мабуть, не розуміючи, що за будь-яку зраду рано чи пізно чекає суворе і справедливе покарання.
До речі, відомості про Олену Гузь усе ще відсутні в базі "Миротворець", де їй саме місце. Але, думаємо, це ненадовго.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на наш чат-бот @Riamsupport_bot