- Усе це робиться для того, щоб змінити свідомість дітей і підлітків на окупованих територіях. Виховувати їх на неправдивій історії. Це один із найактивніших і найнебезпечніших напрямків, - наголосив Мелітопольський міський голова Іван Федоров.
- Сьогодні ворог намагається задіяти у своїй пропаганді ради ветеранів і платять цим людям продуктовими наборами. Це один із методів знущання над літніми людьми. І багато хто піде туди не тому, що вони підтримують терориста путіна, а тому, що вони хочуть вижити і дочекатися деокупації нашої території, - свою точку зору висловив Іван Федоров.
Водночас Центр національного спротиву попереджає:
- Свідома участь у пропагандистських організаціях, сприяння та виправдання окупації України є злочином, який передбачає кримінальну відповідальність."
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Мелітополь -це УКРАЇНА. Тому всі путінські виблядки повинні бути ліквідовані, а путлер кипіти в смолі в пеклі. Ця потвора вже здохла, а двійники, ще довго це рашистське стадо буде дурити. Метастазний вже давно лапті склеїв.
Незашоренные глаза только у кацапов,верящих что Расея существовала 1000 лет назад.То что до 1720 года на картах Европы было написано Московия их абсолютно не колышет.А уж послушать ЛЕКЦИИ директора института истории Расеи,так ей ваще 200 тыщ лет и была от южного полюса до Индии включая последнюю.
До цих людей зверталися про підтримку і допомогу, вони її ігнорували, тому вважаю що місто Мелітополь повинно залишитися під повним контролем Росії, а Українська влада яка зараз підставляє свій народ, і відсиджуючись як щури прикривається звичайними людьми має бути повністю знищена.