![В Мелитополе местные сепаратисты проводят эксперименты над детьми в школе (фото)](/images/news/2024/02/341544.jpg?1706706198)
Орду вкотре нацькували на дітей. ЗОШ № 1 заслужила в Мелітополі славу постійного майданчика для зйомок пропаганди.
Судоплатівців відправили віщати дітям про... блокаду Ленінграда. Промовчимо про блюзнірство моменту, коли про жорстоку блокаду фашистів дітям з окупованої території розповідають інші фашисти.
Тут просто нічого нового. У ЗОШ № 1 завжди весело. Відтоді, як керувати школою поставили шавку Є.Балицького Олесю Грусневу, і навіть після того, як її замінили на іншу фанатку рф, мізки дітям тут промивають із завидною регулярністю. Цього разу провести урок мужності, що вже набив оскому, запросили головних клоунів окупації - добровольців із батальйону Судоплатова.
Судоплатівець і начмед батальйону із захопливою кличкою Москіт пояснив, що в школі йому доручено розповісти про мужність.
Вочевидь, прикладів власної мужності у судоплатівця не знайшлося, довелося грати заїжджену платівку і віщати про Другу світову війну. Просто більше представникам "русского мира" за останнє століття похвалитися об'єктивно нічим. Москіт із колегами розповів дітям про блокадний Ленінград:
- Хлопці молодці, дуже турбувалися, що не пам'ятають, а деякі навіть не знають про ці події в Запорізькій області, але, слава богу, це не так, - повідомив Москіт, очевидно, рівняючись на себе.
Прикметно на під "дискусії" з судоплатівцями, у школі організували дітей абсолютно різного віку, з першого по одинадцятий клас. Ситуацию с "промывкой мозгов" мелитопольским школьникам прокомментировал мэр Мелитополя Иван Федоров:
- Для наших дітей на захоплених територіях росіяни знайшли взірцевих «героїв» - відтепер в школі обов’язково організують зустрічі з вбивцею або зрадником. Таку програму вигадав гауляйтер балицький і назвав це «уроками мужності». Школярів змушують спілкуватися з «героями есвео» - нелюдами, які прийшли на чужу землю вбивати і грабувати, щоб ті розповіли, що таке мужність. Серед можливих героїв і місцеві зрадники, які продалися ворогові самі і продали свою землю, – ці розповідатимуть, що означає батьківщина для них. Росіяни вчиняють найстрашніший злочин - спотворюють ментальність наших дітей. Мусимо зупинити це, - підкреслив Мелітопольський міський голова Іван Федоров.