![В Мелитополе российские военные устроили драку в арендованной квартире](/images/news/2024/01/341642.jpg?1706697357)
У захопленому Мелітополі горе-вояки "другої армії світу" почуваються господарями життя. Вони не тільки масово реєструються на місцевих сайтах знайомств, наче приїхали у відпустку, а й є постійними завсідниками всіляких ресторанів і забігайлівок.
Утім і на орендованих або віджатих квартирах вони не перестають шокувати місцевих жителів. Влаштовують п'яні оргії, вмикають гучну музику вночі і в п'яному угарі кошмарять мелітопольців, влаштовуючи перестрілки з військовою поліцією і ФСБ. Інші під дією наркотиків погрожують підірвати сусідів.
Те, що залишають після себе рашисти в орендованих квартирах взагалі дуже складно уявити адекватній людині. Розламані меблі, гори сміття і бруд.
А по всьому периметру розкидані використані презервативи. Нерідко мелітопольці, які евакуювалися, всупереч усьому все ж таки наважуються здати свої квартири в оренду, щоб одночасно уникнути боргів за комуналку і щоб нерухомість не потрапила до списку "безхазяйного майна". Але, на жаль, при цьому ризикують взагалі залишитися без житла або як мінімум з убитим ремонтом. Не кажучи вже про те, що квартиранти-рашисти перетворюють на пекло життя сусідів.
- Ситуація жахлива. У моєму будинку жінка здала рашистам 2-кімнатну квартиру, - розповіла городянка. Сама вона живе в сусідньому будинку. Учора ці довбодятли влаштували бійку. Вони розбили меблі. А одного з солдатів взагалі викинули у вікно. Це ще добре, що 1-й поверх. Розбив собі обличчя, але начебто живий (хоча тут навіть не знаю, чи це добре)... Я зателефонувала власниці квартири. Попередила. Бо викликати поліцію взагалі не було сенсу. У нас уся влада зараз - у руках загарбників.
За словами мелітопольчанки, власниці квартири прийшла вже вранці. Подзвонила у двері. Вийшов до неї п'яний орк. Вона пояснила, що більше не стане терпіти неподобства. Попросила їх з'їхати.
- У відповідь лише почула: "Мати, не бузи! Ми ж можемо й відібрати твій мотлох ...."
Кому скаржитися в такій ситуації - незрозуміло. У місті панує цілковите беззаконня і нерухомість, на яку люди часом збирали півжиття, тепер запросто забирають, залишаючи людей у злиднях.
- Краще б здала ту квартиру комусь із цивільних, - підсумувала сусідка. Так ті ж їй пропонували 12 000 рублів на місяць, а орки одразу дали 40 000.... за 1-й місяць і останній. Зате тепер можуть "віджати" майно. Бо вони в Мелітополі і є влада... ".
Нагадаємо, ситуація із заїжджими вояками та іншим рашистським набродом спровокувала в Мелітополі колапс із житлом. Його тепер не зняти простим людям навіть за "всі гроші світу". Мелітопольці лякають бунтом.