![Подрядчика подозревают в хищении 2 млн гривен на ремонтных работах в Бердянском порту](/images/news/2024/02/341735.jpg?1706787671)
Колишньому керівнику підприємства, яке здійснювало ремонт причалу Бердянського порту до повномасштабного вторгнення, оголосили підозру.
Про це повідомляє обласна прокуратура.
Ексдиректору підприємства-підрядника повідомили про підозру у заволодінні чужого майна, вчиненого групою осіб у особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191) ККУ. До повномасштабного вторгнення підприємство виконувало ремонт причалу Бердянського порту.
Підрядник встановив на причалах залізобетонні плити, які не відповідали за характеристиками договірним. Згодом підозрюваний завищив вартість матеріалів у актах виконаних робіт, що дозволило незаконного отримати 2 млн гривень з держбюджету.
Читайте також: Бердянська колонія №77 перетворилася на місце для тортур, – Дудукалов