![Бутыли возвращать не нужно? В Мелитополь завезли уникальную гумпомощь (фото)](/images/news/2024/02/341753.jpg?1706804523)
У мережі показали, який вигляд має сьогодні гуманітарна допомога в Мелітополі від першої особи держави-загарбника.
Мабуть, прострочені консерви на болотах скінчилися. Принаймні, тушонка, що запливла жиром, і спіймана за царя Гороха риба. Зате російська скріпність нікуди не поділася.
За півтора місяця до виборів від команди президента рф до Мелітополя завезли бутлі з солоними огірками, консервованою картоплею і чимось помаранчевим.
З огірками все ясно-зрозуміло. Це, можна сказати, влучне попадання, з якого боку не поглянь. Кілограм очищених бульб картоплі в трилітровому бутлі викликає масу запитань, як співається в пісні: "Кому? Навіщо?". Але розумом росію не зрозуміти. Тут припускати, тільки ще більш божевільних ідей окупантам накидати.
Що-ж до помаранчевої субстанції, нарубаної кубиками, то це банальна морквина. Принаймні, саме так виглядають бутлі, якими в перші місяці окупації торгували в рашистських магазинах. Там, щоправда, асортимент був ширшим - у бутлях були ще закатані щі та борщ. Виглядали, втім, ці страви так само "апетитно", як і нинішня гуманітарна допомога від команди президента рф.
Очевидно, те, що не вдалося продати, тепер вирішили подарувати мелітопольцям безоплатно. Хоча, мелітопольці дивляться на допомогу він команди президента і думають: хоч би банки не змусили повертати, в кремль "дбайливому" дідусеві...