![Участница рашистских мероприятий в Мелитополе оказалась девушкой с низкой социальной ответственностью (фото 18+)](/images/news/2024/02/341780.png?1706843695)
Зрадниця Ганна Левицька повірила в русскій мір, спробувала потрапити до "молодіжного парламенту" Мелітополя і подружилася з дагестанцями.
Про дівчину ходять доволі неоднозначні чутки, ба більше - вони мають пряме підтвердження. Знайомимося?
Анна Левицька
- ПІБ: Левицька Анна Віталіївна
- Дата народження: 25.02.1999 (24 роки)
- Місце народження: с. Новознам'янка, Херсонська область
- Місце проживання: м. Енергодар, Запорізька область
Цього разу йтиметься не про уродженку Мелітополя, але про ту персону, яка має до нього безпосередній стосунок. Але спершу зануримося в щасливе минуле без повномасштабної війни, коли рашисти не топтали наші землі.
Анюта Левицька навчалася в місцевому коледжі й особливим розумом і кмітливістю не вирізнялася. Як часто буває в таких випадках, Анюта зв'язалася з недолугою компанією, в якій їй уже було не до навчання. Усе, на що виявилася здатна майбутня зрадниця - торгувати гумовими капцями на ринку.
Але з приходом рашистів у житті Анюти замаячили нові горизонти. Без зайвих роздумів, дівчина добровільно змінила свою проукраїнську позицію і перейшла на бік ворога.
Зрадниця почала брати активну участь у "громадському житті" міста при окупаційній владі. За інформацією evocation.info, насамперед Анюта виступила як кандидатка в депутати рашистського "молодіжного парламенту" Мелітополя.
Пізніше Левицька вступила до лав пропагандистського руху "Юг-молодой" і наразі активно агітує за "русскій мір", просуває російську культуру та перетягує місцевих дітей і своїх однолітків на російський бік.
Також Анюта отримала громадянство рф і займалася діяльністю, яка йде на користь країни-агресора і допомагає робити картинку мирного "русского мира", брала участь у флешмобах і російських святах, які окупанти проводили в Мелітополі, а також на тимчасово окупованих територіях Херсонської області.
Чоловічок Анюти, Михайло, заслуговує на окрему увагу. Цей 27-річний (25-річний на момент початку повномасштабної війни) чолов'яга, як то кажуть, зірок з неба не хапав - розумом і кмітливістю не вирізнявся, прямо під стать дружині.
А оскільки чоловік і дружина - одна сатана, з початком окупації Михайло не роздумуючи пішов на уклін до рашистів, щоб домогтися хоч якогось уявного успіху. Свою кар'єру Левицький почав з посади охоронця на заходах рашистів, зокрема - на псевдореферендумі.
Міцні та недолугі місцеві мешканці, які повірили в "русскій мір" були вельми на руку рашистам, адже такі зайвих запитань не ставлять - лише слухняно виконують злочинні накази.
Таким чином, кар'єра Мішані поповзла вгору. Зрадника прийняли в рашистську поліцію на дрібну посаду. Однак навіть там колобок не зміг затриматися надовго - рік тому його просто викинули.
Таким чином, блакитна мрія Михайла виїхати до Криму і влаштуватися там у СІЗО залишилася лише мрією. Але ганьби подружжя Левицьких не визнало і старанно приховує ганебне звільнення, далі підтримуючи "міську легенду" престижної роботи зрадника.
Але повернемося назад до Анюти. За своє недовге, тьмяне життя ця мадмуазель уже встигла заробити собі цілком однозначну репутацію, про яку не соромлячись розповідають (і показують) підписники телеграм-каналу "Скелети Шевчика і Ко".
За повідомленнями тих, кому не пощастило знати зрадницю, дівчина веде досить розкутий спосіб життя і не гребує новими "пригодами", а старих - не злічити.
Щоб не бути голослівними, люди підтверджують свої слова наочними доказами - фото, на яких Левицька намагається побудувати свою бізнес-схему.
Також Анюта щосили водить дружбу безпосередньо з рашистами - навіть на її сторінці в однокласниках, яку вона продовжувала вести після повномасштабного вторгнення, можна знайти "свіжих" друзів, зокрема - з Махачкали.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на наш чат-бот @Riamsupport_bot