![В Мелитополе школьный сторож-директор, который служит рашистам, приказал отбирать телефоны у первоклашек (фото, видео)](/images/news/2024/02/341781.png?1706850757)
У Мелітополі сумнозвісна дирекція школи №24 змушує учнів здавати свої телефони. Пропагандисти заявляють, що це - ініціатива учнів.
На камеру діти стройним рядком несуть смартфони до спеціальної таці. Проте, як ми знаємо, камера рашистів і реальна ситуація - різні речі. Але справа тут не в обмеженні, а в "реакції" самих дітей.
- Телефон нельзя приносить в школу, потому что это отвлекает, портит осанку, зрение, можно оглохнуть от телефона, реально глупеем от него, - задихаючись, розповідає першокласниця вивчений заздалегідь текст.
Таке правило "впровадив" колишній сторож, а за окупаційної влади - директор школи №24 Михайло Щукін. Звичайно, людині без вищої освіти, яка підмітала подвір'я і працювала на заводі, краще видно, як вибудовувати навчальний процес.
Та й заяви пропагандистів звучать, м'яко кажучи, неправдоподібно. Важко уявити дитину, яка ось так просто готова відмовитись від улюбленого гаджета. Тож не залишається й частки сумніву, що дітей могли просто зазомбувати або залякати.
Та ще гірше можуть бути наслідки такого обмеження: в екстрених ситуаціях діти просто фізично не зможуть оперативно забрати свій телефон та подзвонити батькам.
Раніше ми вже повідомляли, що в школах рф, а заодно і в окупації вирішили заборонити використовувати в школах телефони - рашистська Держдума жваво ухвалила цей законопроєкт. Щукін же, бажаючи вислужитися перед рашистами, вирішив проявити ініціативу і вилучати смартфони набагато раніше, заявляють самі пропагандисти.
Загалом заборона на телефони - ініціатива не нова, і в багатьох країнах світу використовувати гаджети протягом навчального дня не можна. Але йдеться про окупацію, в якій може трапитися що завгодно. Чого тільки вартий ще один закон, що дозволяє зекам викладати в школах.
Батьки таким нововведенням були, м'яко кажучи, не раді. Адже як дитина може повідомити про проблему або небезпеку, якщо у неї просто немає засобу зв'язку?
Але рашистам і колаборантам наплювати на жителів як Мелітополя, так і інших тимчасово окупованих міст. Тому вони готові не тільки сліпо дотримуватися злочинних російських законів, а й вигадувати свої власні.
А колобок Щукін на вигадки хитрий. Володіючи рівнем iq приблизно нарівні з чайною ложкою, зрадник готовий творити що завгодно, аби догодити кремлівським господарям.
Так у 2024 році, під час війни, учнів ЗОШ № 24 змушують піднімати прапор країни-агресора і спостерігати за ритуалом божевільних колобків.
Однак просто прапора Щукіну мало. Дітей вирядили у форму юнармійців і росгвардії, і виводять на мороз на лінійку спостерігати за диким шоу. Тут звучить гімн Росії, а потім піднімається ворожий прапор. Колобок-директор так задоволений своїм присмиканням, що постить відео раболепія в інтернеті.
Люди, які зображують журналістів, пишуть, що "традиція" 24 школи має перекочувати в усі школи рф, бо, виявляється, підняття прапора це не формальність, і має "закріпитися в усіх школах Російської Федерації для згуртованості та виховання патріотизму учнів і педагогів".