![В Мелитополе по дороге с работы пропал мужчина (фото)](/images/news/2024/02/341815.jpg?1706870257)
У Мелітополі продовжують зникати люди. Рахунок тих, кого не можуть знайти близькі, йде на сотні, якщо не тисячі.
Уже тиждень рідні розшукують молодого чоловіка, який зник дорогою додому. Відомо, що 26 січня, о 18-й годині він вийшов із роботи в Мелітополі та безслідно зник.
Дружина зниклого обійшла всі відділення поліції та комендатури, але рашисти відповідають, що в них чоловіка немає.
Вірити окупантам, звісно, не можна, бо силовиків у місті більше, ніж людей, і всі вони виконують каральні функції.
Причому, буває так, що поліцаї за заявою рідних оголошують людину в розшук, тим часом над нею вже вчинили розправу їхні колеги з росгвардії або ФСБ.
У кращому разі тих, хто потрапив на "підвал", судять за вигаданими приводами, ґвалтують, катують і знімають "викривальні відео". У гіршому - мелітопольців убивають і викидають у посадках біля лінії фронту.
Жертвою рашистів може стати кожен - усіх українців вони підозрюють у нелояльності й готові безжально знищувати.
Але, можливо, саме цьому чоловікові пощастило і через якийсь час його відпустять. Так буває, якщо людину затримали за "дрібне" правопорушення, на кшталт порушення комендантської години або переміщення містом без документів.
Але, якщо в телефоні затриманого виявиться заборонений контент або контакти українських знайомих із числа військовослужбовців - звинувачення в тероризмі гарантовано.
А поки дружина зниклого просить відгукнутися всіх, хто бачив людину на фото. Будь-яку інформацію можна повідомити за вказаними телефонами.