![Бесплатная медицина все? В Мелитополе собирают деньги на лечение младенца (фото)](/images/news/2024/02/341823.jpg?1706874560)
Усі гучні обіцянки російської безкоштовної медицини високої якості виявилися пшиком. Навіть на лікування дітей в окупованому Мелітополі збирають гроші в соцмережах.
Мелітопольська сім'я, у якої народилася дівчинка зі складною вадою серця, змушена жебракувати, щоб нашкребти на операцію дитині.
Відразу після народження Віки лікарі запідозрили в неї вроджену ваду серця. Подальші обстеження діагноз підтвердили. Виявилося, у доньки не закрилася артеріальна протока. Але була надія, що вона з часом закриється сама. Через проблеми із серцем Віка росте слабенькою, млявою. Коли їй виповнилося два місяці, нас направили на обстеження до кардіолога в Краснодар. Тут зробили УЗД серця. Сказали, що протока дуже широка, сама вона точно не закриється. Допоможіть врятувати доньку! - пишуть батьки дівчинки в соцмережі.
Найцікавіше, що опубліковане прохання про допомогу на офіційному сайті окупаційної влади. І там немає нічого про широкий жест місцевих гауляйторів, яким побачити малу дещицю від накраденого було б зовсім не накладно.
Але, мабуть, не для того вони зраджували Батьківщину, щоб зараз розкидатися заробленими рублями. Тому проблеми населення їх не хвилюють.
А що ж офіційна медицини, "високі стандарти" якої так посилено впроваджують уже другий рік? Де кваліфіковані фахівці з Росії, які їздять сюди в нескінченні відрядження? Для кого призначене обладнання, яке невпинно рекламують окупанти?
Утім, це все питання риторичні, бо відповідь відома. Усе це свято життя рашисти влаштовують тільки для своїх недобитих вояків, яких привозять із фронту.
А що стосується пересічних мелітопольців, то їм доводиться задовольнятися зовсім іншим. Відсутністю лікарів в амбулаторіях і лікарнях, величезними чергами та нестачею медикаментів. А на лікування власних дітей збирати гроші в інтернеті...