![В Мелитополе пассажирка избила девушку, чтобы втиснуться в переполненную маршрутку](/images/news/2024/02/341891.jpg?1706962204)
Маршрутки є важливою частиною життя для тих мешканців Мелітополя, хто змушений економити на транспортних витратах або не має власного автомобіля.
Для них це єдиний спосіб дістатися на роботу або в інших справах. Але з приходом російських загарбників роботу громадського транспорту налагоджено дуже погано: маршрутники з благословення окупаційної влади регулярно підвищують вартість проїзду, тоді як стан транспорту просто жалюгідний, а графіку руху не дотримуються.
Тому часто успіх у поїздці залежить від того, чи вдасться пасажиру втиснутися в забиту маршрутку на своїй зупинці. Безумовно, у кожному мікроавтобусі є максимальна кількість місць для сидіння, але за необхідності салон маршрутки стає "гумовим". У години пік у Мелітополі в них набивається вдвічі, втричі, в п'ять разів більше народу. І, за словами городян, їм не тільки доводиться їхати на роботу, як оселедцям у банці, а й терпіти хамство водіїв і неадекватних пасажирів. Так мелітопольці стали свідками, як жінка з усієї сили била в спину дівчину, яка стояла на останній сходинці маршрутки, щоб посунути її.
- Сьогодні їхала після роботи з Університетської на залізничний вокзал, так на Луначарського набилася маршрутка під зав'язку просто і одна хвора жінка вирішила, що якщо вона поб'є дівчину, яка стояла вже на нижній сходинці, то вона теж влізе в маршрутку, розповіла одна з пасажирок. І таки влізла, при цьому кричала як хвора, била дівчину в спину. Усі були шоковані, але водій тільки сказав, мовляв, годі лаятися, зачинив двері і поїхав. А ця хвора ще півдороги кричала.
У коментарях до допису мелітопольці зазначили, що в такому разі потрібно було викликати військову поліцію і щонайменше водій заплатив би штраф. Втім усім очевидно, що проблема переповнених маршруток це зовсім не вина водіїв, а саме недалекої влади Мелітополя.
Нагадаємо, у Мелітополі маршрутники нелегально влаштовуються в новий автобусний парк по блату.