![Пропагандист Рогов в эфире у Соловьева обнулял наступление на Мелитополь (фото, видео)](/images/news/2024/02/341902.jpg?1706971917)
На черговому ефірі пропаганда-ТБ у Соловйова головний із патріотизму Запорізької області та заразом довірена особа путіна на майбутніх "виборах" Володимир Рогов видав чергову порцію добірної дичини про подвиги армії рф під Мелітополем.
Дивувала ширина "знань" пропагандиста. У його полум'яній промові згадувалася і Віторія Нуланд, і "печеньки" загниваючого Заходу, і видані Україні кредити, і засилля геїв - і далі за списком.
Природно, левову частку свого виступу Рогов присвятив Запорізькому напрямку і Мелітополю.
- Запорізький фронт бореться, крок за кроком, день за днем, два, три, нещодавно було чотири опорники, наші хлопці взяли. Зараз біля Вербового посадки. Це все маленькі моменти, але це обнулення того контрнаступу, про який багато говорили.
Загалом, Рогов повторював методичку свого господаря путіна - той теж нещодавно хвалився, що "наші хлопчики" 19 будинків в Авдіївці захопили, і героїчно тримають оборону.
Далі пропагандист пропісочив ціле CNN. Ну, і Мелітополь згадав:
- Півтора-два тижні тому CNN розповідало: за два роки вони будуть здатні знову почати наступ на Мелітополь - здався їм Мелітополь.
Потім пішли промови про снарядний голод:
- І ось правильно торкнулися з приводу РЕБу, з приводу цієї ситуації. Це дуже важливо, тому що у ворога все менше снарядів, ми це очевидно помічаємо... Менше після влучень. Коли на "Артема" прилетіло - у Запоріжжі півтора тижні тиші. Чому? Тому що там виготовляли 152 (міліметрові снаряди - ред.) - а в них багато і "Акацій" і всього.
Читаємо, що ж написано про київський завод Артем. Це - український виробник авіаційних керованих ракет класу "повітря-повітря", автоматизованих комплексів для підготовки і технічного обслуговування авіаційних керованих засобів ураження, протитанкових керованих ракет, а також приладів і обладнання для авіаційних літальних апаратів.
Де в цьому списку 152-міліметрові снаряди?
Також були пафосні промови про "філігранні прильоти" в бункери ЗСУ. ("які ми з вами обговорювали і показували").
До питання про "показувати" ми ще повернемося.
- Президент попросив нас вибудувати ефективну систему зворотного зв'язку з людьми на місцях. Це справді дуже важливо, тому що воно має відскакувати, у нас немає часу на розгойдування, як там усе відбувається, - під завісу виступу повідомив Рогов.
Що таке "система зворотного зв'язку" в окупованому Мелітополі, місцевим жителям дуже добре відомо. Якщо ми говоримо про цивілізований "розріз", її просто немає. А ось черги, хамство і терор окупантів - якраз є.
Тепер, власне, про "показати".
Те, що Рогов - запеклий брехун, відомо вже давно. Багато з його фейків стали мемами. Переказувати всі їх - зокрема, один із перших, про "геноцид" снігурів у Запоріжжі - ми не будемо.
А ось про останній, дуже мерзенний і цинічний, ми зараз розповімо.
Днями Володимир Рогов написав у своєму телеграм-каналі абсолютно приголомшливу новину.
Десать, п'яний командир батальйону 127 ТРО підірвав гранатами могилу свого батька, який був патріотом СРСР.
- Неймовірно богохульний випадок стався на одному з кладовищ Вовчанська Харківської області, - розпинався пропагандист.
Природно, таке обурило z-патріотів. На голову "укрів" посипалися прокляття.
Однак це "вкидання" виявилося огидною брехнею. Це й довів український журналіст Денис Казанський. Насправді, це фото обстрілу окупантам сільського кладовища. І моторошні фото були взяті саме звідти.
- Запорізький колаборант Рогов краде з інтернету фото обстріляного російською армією цвинтаря в Харківській області і вигадує історію про українського нациста, який підірвав могилу батька.
Фото гуглиться за п'ять хвилин, запевняє Казанський.
- Але оскільки Рогов - ідіот, який пише для таких самих одноклітинних, ніхто не переймається, історія йде на ура, потрібний градус ненависті в середовищі злісних шовіністів підтримується на належному рівні.
Висновки, як то кажуть, робіть самі.