![В Мелитополе боевые буряты из следкома пугали "лидеров молодежных движений" терроризмом и запрещали пользоваться интернетом (фото)](/images/news/2024/02/341905.jpg?1706983470)
У Мелітополі буряти зі слідчого комітету "промивали" мізки молоді в зомбіленді. Цей музей збоченої історії, побудований окупантами в одному з цехів заводу Продмаш, став центром ідеологічного перевиховання.
Зустріч була "чергова", а платіка - все та ж, заїжджена. Хоча нові нотки все ж прозвучали.
Тепер вирішили промити мізки "лідерами молодіжних рухів". Не дивно: скоро "вибори", тож притиснути до нігтя треба всіх. Утім, деяких "лідерів" і примушувати не треба.
- Слідчі обговорили питання відповідальності за вчинення злочинів терористичної та екстремістської спрямованості. Правоохоронці звернули увагу хлопців і дівчат на те, що за заклики, сприяння, фінансування та пропаганду терористичної діяльності передбачена кримінальна відповідальність.
По-простому, молодь закликали стукати на всіх, хто більш-менш виділяється із загального "ватного" натовпу. І не тільки на однолітків, а й на дорослих.
- Найчастіше неповнолітні піддаються впливу дорослих злочинців і стають жертвами їхніх корисливих злочинних намірів. Слідчі нагадали про дотримання заходів безпеки в мережі Інтернет, - пишуть пропагандисти.
Зауваження щодо користування інтернетом окупанти озвучили, вважай, уперше. Мабуть, надійшла нова методичка.
Вчили молодь, як із тероризмом боротися, якісь зовсім уже зальотні персонажі. Як, наприклад, ось такий бойовий бурят (або хто він там), зображений на головному фото.
Керівництво "філії" слідкому в Запорізькій області, треба сказати, теж не з Кенігсберга прибуло.
Наприклад, очолює цю "установу" Олександр Гаглазов. Раніше він виконував обов'язки начальника УФСБ РФ у Тамбовській області, був першим заступником начальника УФСБ РФ у Кабардино-Балкарській республіці.
То Тамбов, то Кабардино-Балкарія.
А слідче управління слідчого комітету рф у Запорізькій області очолює Олександр Царакаєв із Сахаліну.
Набір, що й казати, знатний.
Треба сказати, що подібними "бесідами" окупанти займаються далеко не перший день Уже починаючи з жовтня-2023 року слідчий комітет почав їздити по вухах дітлахам та їхнім батькам стосовно тероризму і, відповідно, пошуку терористів. Про яких також закликали доносити до "компетентних органів".
Опісля подібні "маневри" у виконанні слідкому прозвучали і в спортивних секціях.
На кадрах пропаганди серед уважних слухачів - всюдисущий "молодіжний" зрадник номер один у Мелітополі - Кирило Кузякін.
Основна його мета - це будь-що-будь залишатися на плаву - і бажано, на виду.
Кирило постійно "світиться" як учасник створених рашистами молодіжних організацій, яких у Мелітополі встигли наклепати більше десятка. Відрізняються ці "молодіжні рухи" тільки назвами і кольорами уніформи. А суть у них однакова - пропаганда "русского мира".
Наразі Кузякін керує рухом волонтерів-екологів "Делай". До цього Кирило побував у русі "Юг молодой", піарився на українських ветеранах, вербував молодь до секти рашистів, розвозив на бойові позиції гуманітарну допомогу, відкривав у Мелітополі пам'ятник кадебісту Григорію Бояринову.
Кузякін вислужився до того, що йому довірили почесну місію по доставці з Мелітополя до Москви підписів за висунення бункерного в президенти.
Не виключено, що молодий зрадник заробив собі місце під сонцем саме тим, що "підстукує" на "підозрілих особистостей" - як і заповідав слідчий комітет.
"Русский мир" - він такий.