![На ВОТ Запорожской области рашисты до сих пор не могут сформировать свои фейковые ЗАГСы](/images/news/2024/02/341906.jpeg?1706973115)
Центр національного спротиву
Через майже два роки окупації росіяни досі не можуть знайти співробітників у свої фейкові РАЦСи на тимчасово окупованих землях.
Про це повідомляє "Центр національного спротиву".
Згідно з інформацією, окупаційна адміністрація Запорізької області не може запустити в повноцінну роботу відділи РАЦС у Мелітополі, Енергодарі, Пологах та Токмаку. Причиною є традиційний дефіцит кадрів.
"Через “визволителів” більшість населення лишило регіон, а з тих хто вимушено лишився, охочих працювати з ворогом лише маргінальна меншість. Відтак ворог змушений завозити своїх працівників. Проте у Кремлі їм не гарантують ні соціального, ні фактичного захисту. Водночас приїзд в Україну й робота на окупацію регіону передбачає наслідки від яких ніхто з них не застрахований. ", - йдеться у повідомленні.
У "ЦНС" закликають мешканців окупованих територій передавати інформацію про так званих "співробітників" окупаційних РАЦСів. Це пришвидшить нашу перемогу.
Читайте також: На Запорізькому напрямку ЗСУ нищать окупантів та поповнюють обмінний фонд за допомогою дронів (відео)