![В Бердянске, несмотря на эпидемию гриппа, оккупанты вербуют молодежь в "Юнармию" и на фронт](/images/news/2024/02/341912.jpg?1706979342)
Незважаючи на епідемію грипу у Бердянську, пропагандисти проводять масові зустрічі зі школярами та студентами.
Як повідомляє голова Бердянської МВА Вікторія Галіцина, головна їх мета - виховати ненависть до рідної держави і заповнити втрати у своїй армії.
- Так в школах, які ще не закрили на карантин, триває агітація до «Юнармії». Для дітей проводять «уроки мужності», аби заохотити їх воювати на боці терористів.
А у Бердянському багатопрофільному ліцеї влаштували зустріч, на якій переконували студентів терміново брати академвідпустку та піти воювати за путіна.
Читайте також: у Бердянську знову лунали вибухи.