![В Мелитополе бородач неславянской внешности приставал к девушке на глазах у всех - в городе появился опасный район (фото)](/images/news/2024/02/341926.jpg?1707034800)
Колись затишний Мелітополь після приходу російських "визволителів" перетворився на місто, де страшно вийти на вулицю. Та й перебувати вдома, правду кажучи, багатьом місцевим жителям теж давно небезпечно.
З безлічі повідомлень мелітопольців у соцмережі стає зрозуміло, що в окупованому місті з'явився новий небезпечний район. І це Садстанція та її околиці. Місце, яке легітимна міська влада до повномасштабного вторгнення планувала перетворити на затишне місце відпочинку, загарбники зробили місцем, яке місцеві жителі намагаються оминати стороною. Особливо в темний час доби.
Мелітополець розповів про нещодавній інцидент, мимовільним учасником якого він став. Увечері він ішов із роботи вулицею Вакуленчука (біля Садстанції, де поворот на школу №24), а перед ним ішла дівчина.
Якоїсь миті з-за кущів з'явився невідомий і почав розмовляти з дівчиною, а потім спробував узяти її за руку і повести за собою. Вона почала кричати, просити про допомогу. Коли чоловік почав наближатися до неї, щоб допомогти, невідомий тут уже втік.
- Дівчина сказала, що піде в поліцію. Ніби як вона запам'ятала прикмети мужика. Був бородатий і неросійської зовнішності, акцент теж був (кавказець або типу того). Він говорив, мовляв, давно за нею стежить і хоче з нею зустрічатися. Після того, як вона сказала, що його не знає і продовжила йти куди йшла, він схопив її за руку і почав смикати, - пише мелітополець.
У коментарях інший городянин підтвердив, що район Садстанції зараз став дуже небезпечним місцем. Він неодноразово чув історії про те, що там крадуть телефони, ланцюжки та інші цінні речі.
- У самому парку багато кущів і немає світла, тому дуже легко провертати всякі "кримінальні штуки", - підсумував користувач мережі.