![В Мелитополь замещать фейкового "министра молодежи" прислали гастролершу из Крыма (фото)](/images/news/2024/02/341939.jpg?1707024388)
У Мелітополі відбулися чергові кадрові перестановки: на посаду в.о. фейкового міністра з молодіжної політики призначили Елліну Айрапетову.
Кластер пропагандистів поповнюється старими-новими обличчями. Жінка перебуває в Мелітополі вже рік, пора б поважати і познайомитися.
Елліна Айрапетова
- ПІБ: Айрапетова Елліна Геннадіївна
- Дата народження: 06.03.1996
- Місто: Сімферополь, АР Крим
Елліна Айрапетова - 27-річна уродженка Криму, що в нашому випадку має лише обтяжуючі обставини, адже це означає, що жінка пішла на зраду свого ж народу.
Дівчинка із синдромом відмінниці, Айропетова і швець, і жнець, і на дуді гравець. Ким тільки не є кримчанка: експерт, лектор, федеральний тренер. Загалом, язиком чеше та мізки молоді навиворіт вивертає.
Кар'єрне зростання кримської зрадниці на тимчасово окупованих територіях Запорізької області прослідкувати доволі нескладно.
Уперше в новинах окупантів Айрапетова засвітилася на початку 2023-го року. Тоді вона виступала як "експертка-наставниця" так званого конкурсу "росмолодежь.гранты".
До кінця року Елліну представляють "радницею", а в грудні Айрапетову - вже заступницею фейкового міністра з молодіжної політики, яким на той момент був любитель ескортниць Антон Тицький.
Нагадаємо: Тицький до того, як стати "молодіжним міністром" Запорізької області, був у рф радником керівника агентства у справах молоді. Ще 2012 року хотів стати нардепом України від Криму, йдучи на вибори під прапорами "Русского блока". Однак партія не набрала й половини відсотка голосів виборців.
У лютому 2014 року, коли рашисти анексували Крим, він був одним з організаторів так званої "Самооборони Криму" - стояв на блокпостах, допомагав окупантам. А ще - створив штаб "Русского интернационала". Уже в березні, він став радником гауляйтера Криму Сергія "Гобліна" Аксьонова.
А не так давно Тицький вляпався в секс-скандал: з'ясувалося, що "міністр" узявся витрачати бюджетні гроші на дорогу ескортницю. Мабуть, саме за такі заслуги любителя певного роду утіх у січні раптово підвищили - аж до першого заступника з внутрішньої політики самого гауляйтера Є.Балицького.
Але, як ми знаємо, святе місце порожнім не буває, і посаду, що звільнилася, потрібно кимось прикрити. Тут знову стала в пригоді всюдисуща активістка Айрапетова. Тільки цього разу її заслуги чомусь оцінили не так високо - поки що їй дістався тільки пост "в.о.".
Тепер на новій посаді молода зрадниця гордо віщає про роботу з муніципалітетами і створення молодіжних спільнот. Чи варто говорити, що в цих "спільнотах", крім тотальної пропаганди, відбуваються речі "цікавіші".
Навіть гауляйтер Є.Балицький не соромиться відкрито визнавати, що по суті експлуатує молодь для роботи на благо рашистської армії. До слова, на фото йому звітує особисто Айрапетова.
У своїх соцмережах Айрапетова ділиться фотографіями з "важливих" пропагандистських заходів і "високими нагородами".
До слова, за свої "заслуги" Елліну Айрапетову вже поміщено в базу даних Миротворець як пособницю російських окупантів, пропагандистку і співучасницю злочинів російської влади проти України та її громадян.