!["Честь быть сегодня здесь": Президент Украины побывал на Мелитопольском направлении фронта (фото, видео)](/images/news/2024/02/341968.jpg?1707051296)
Президент України Володимир Зеленський відвідав Работине на Мелітопольському напрямку. Там він поспілкувався з українськими воїнами, які відбивають атаки ворога та метр за метром відвойовують рідну землю.
Глава держави також вручив захисникам нагороди. Про це йдеться в повідомленні в Telegram-каналі Зеленського.
Зокрема, президент побував у розташуванні 65-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України, воїни якої виконують завдання на Запоріжжі. Вони отримали з рук Зеленського високі державні нагороди.
"Честь бути сьогодні тут. Підтримати воїнів і нагородити. На їхніх плечах складна, вирішальна місія - відкинути ворога та захистити Україну. Пишаємося нашими воїнами, дякуємо кожному!" - зазначив президент.
Також Президент провів нараду щодо безпекової ситуації в Запорізькій області. Заслухав доповідь військового командування, керівників правоохоронних органів. Обговорювалися важливі питання: ситуація на полі бою, оборонні дії на Авдіївському напрямку, ситуація в районі Роботиного та інших ділянках фронту, фортифікації. Захист об'єктів критичної інфраструктури та оборонно-промислового комплексу від ворога.