![Артиллеристы бригады "Спартан" на Запорожском направлении эффективно уничтожают врага (фото)](/images/news/2024/02/342348.jpeg?1707422049)
Один з артилерійських розрахунків бригади «Спартан» нищить окупантів на Запорізькому напрямку з гаубиці Д-30, її поважний вік компенсується професійністю особового складу.
«Старшому на позиції приходять координати цілі, завдяки яким я вираховую установку гармати, передаю навіднику, який вже безпосередньо наводиться і за командою «Вогонь» відбувається постріл», – додає Артист.
Працюють не тільки по конкретній цілі. Задачі постійно різні. Кажуть, що мріють вразити танк окупантів:
«Наша аеророзвідка виявила піхоту противника в посадці. Ми успішно зробили кілька пострілів та уразили окупантів. Крім того, працюємо по техніці, дуже часто по ворожим мінометам, по іншим артсистемам, — каже «Артист» — Наша артилерія більш результативніша ніж противника. Ми не маємо можливості працювати по одній цілі 10 пострілами. Маємо вражати ціль максимум з 3 снарядів. І ми з цим справляємось».
Повідомили в Військовій частині 3017 Національної гвардії України.