Мабуть, у Мелітополі головний телеканал окупантів "За!ТВ" користується такою "популярністю", що рашистам доводиться його додатково рекламувати. Причому якість роботи "професіоналів", м'яко кажучи, залишає бажати кращого. Попутно мелітопольцям освіжили в пам'яті імена зрадників України та заїжджих гастролерів.
Хвалебні деталі залишимо в спокої - скажемо лише, що на "За!ТБ" повідомляють: у них зібралися професіонали з усієї Росії і, зрозуміло, Запорізької області. Зараз ми вам розповімо про цих "професіоналів".
Перший із них - це Юрій Авдєєв.
З початком повномасштабного вторгнення він мотався зі свого рідного Сімферополя, де працював кореспондентом каналу "Крим24", у Запорізьку область. Потім, мабуть, йому запропонували більші гроші, і він вирішив переїхати в Мелітополь.
- Канонада не змовкає взагалі ніколи. Тобто, люди, які живуть там, вони до цього ставляться, як до радіо, - цинічно заявляє Авдєєв.
Що ж, побажаємо Юрію, щоб він усе життя перебував у місцях, де грає таке "радіо".
До речі, у грудні 2023 року "За!ТБ" провело таке собі внутрішнє нагородження, відзначивши найкращих своїх співробітників. Так ось, Авдєєв отримав гран-прі за сюжет... "Команда президента", Судячи з назви, лизнув "журналіст" грамотно і в потрібному місці.
Далі в сюжеті вкотре "засвітили" юну зрадницю з Мелітополя, 19-річну Анну Дорофєєву.
Сама вона працює на окупантів уже другий рік. Так само, як і її чи то родич, чи однофамілець Денис Дорофєєв - колишній член Національної Спілки Журналістів України, виключений із неї ще 2022 року.
До війни він працював спочатку на приватному телеканалі Є. Балицького, потім перейшов на приватний телеканал. Балицького, потім перейшов на комунальне телебачення. Через деякий час він перебрався з Мелітополя до Києва, де працював спортивним журналістом. А щойно Мелітополь потрапив в окупацію, Денис повернувся з Києва в провінцію і пішов на службу до окупантів. Дуже активно бере участь у різного роду пропагандистських зйомках. Кажуть, очолив вкрадену газету "Новий день".
"Тут зібрані професіонали з усієї росії. Наприклад, весь керівний склад - з Новосибірська", - пишуть пропагандисти. І пред'являють одного такого професіонала, про якого ми теж писали.
- Я давно вже хотів подивитися своїми очима на ті регіони, де відбуваються бойові дії. Розумію, що звільнені регіони, перед ними стоїть велике завдання - інтегруватися у велику Росію, - каже "шеф-редактор інформаційних програм" "За!ТВ" Олексій Шкуратов.
До такого призначення він добрий десяток років працював рядовим ведучим ДТРК "Новосибірськ", і ні про яке підвищення не мріяв. А тут з'явилася можливість своїми очима на "війнушку" подивитися.
Також Шкуратов є також директором ТОВ "Некса" все в тому ж Новосибірську. Основне заняття фірми - комп'ютерне програмне забезпечення.
Ще в ефірі під виглядом "професіоналів" показали якогось ноунейма Максима Паламарчука. Про якого можна лише сказати, що він у тому ж грудні-2023 був нагороджений у номінації "Повернення додому. Життя і доля". Максим зняв сюжет зі свіжою та оригінальною назвою "Поетеса".
У "кадр" потрапила ще одна зрадниця - мешканка Бердянська Юлія Ваченкова. До окупації вона працювала на ТВ-Бердянськ (КП "Бердянська міська телекомпанія "ТВ-Бердянськ"), вела розважальні передачі, вітала зі святами, вела передачу "Будь собою".
До окупації Ваченкова дуже любила читати вірші Ліни Костенко та Василя Симоненка, а коли в Бердянськ зайшов ворог, першою серед місцевих журналістів перейшла на бік ворога.
- Створення телеканалу За!ТВ - це взагалі історія про те, як фактично в чистому полі було розгорнуто телемовлення в рекордно короткі терміни. У нас усе з коліс, із полів, із перших рук, і це дуже важливо, - каже "генеральний директор" "За!ТВ Медіа" Олександр Назаров.
ІПН цього пана "зареєстрований" у Красноярському краї. Крім Мелітополя, Олександр директорствує в "Севастопольській ТРК".
А ось із приводу "чистого поля" - це Назаров, вибачте, насвистів. "За!ТВ" створювалося на "потужностях" телеканалу "МТВ-плюс", що належить гауляйтеру Є.Балицькому.
І наостанок - інформація ще про одного співробітника. Який вважав за краще не світитися, але на камери пропагандистів потрапив.
Звуть його Вадим Коновальський, він працює на "За!ТВ" оператором монтажу.
На "МТВ-плюс" працював ще в "нульових". Через те, що гауляйтер Є.Балицький не платив людям, більшість, зокрема й Коновальський, пішли з телеканалу.
Спочатку Вадим підробляв на зйомках весільних, через що заслужив прізвисько "Вадим Карнавальський". Однак пізніше подався в загниваючу Європу - працювати далекобійником. Після окупації Мелітополя він повернувся в місто і пішов працювати на телеканал пропагандистів.
Воліє свою фізіономію не "світити", але в сюжеті в кадр таки потрапив. Тож поспішаємо засмутити Вадима - партизанам відомо і про нього.
- Небезпечно телевізійникам не лише на виїзді. У жовтні минулого року біля будівлі телецентру підірвали автомобіль. Постраждали шестеро людей, але ефір За!ТБ не перервався, - з гордістю віщають пропагандисти.
Зазначимо тільки, що "вибух автомобіля" трапився не минулого, а позаминулого, 2022-го року.
Це - ще один, але далеко не останній, камінь у город "професіоналів". Які навіть дати звірити не в змозі.