![Рашистский зерновой оператор "кинул" мелитопольцев на ровном месте](/images/news/2024/02/342547.jpg?1707653531)
Окупанти з перших днів війни в немислимих обсягах крадуть українське зерно на Мелітопольщині, створивши для цього спеціальне підприємство. Але, як то кажуть, не хлібом єдиним. Злодії вирішили заодно кинути й пайовиків. Люди в шоці, але мовчати не збираються.
Коли навесні 2022 року рашисти нашвидкуруч склепали в окупації підприємство "державний зерновий оператор", вони обіцяли, що скуповуватимуть зерно у місцевих жителів за вигідною ціною.
Навряд чи хтось повірив загарбникам, але з вибором у фермерів в окупації негусто.
Але тепер убогі пішли далі, і відмовляються платити пайовикам:
- Зерновий оператор грабує весь район. Вивозять зерно, і ніякої оплати за зерно не надходить, нічим платити зарплату працівникам, дорога вбита, навіть рейси автобуса скасували, - пишуть фермери.
Відчувши бєспрєдєл "русского мира", мовчати вони не мають наміру:
- Ви говорите дуже красиво, що будете всі проблеми вирішувати... Жити за СРСР було добре, всі були однакові. Зараз я і багато фермерів та ІП здали зерно в ДЗО і досі з нами не розрахувалися. Як нам бути? Скоро польові роботи, а наші гроші в ДЗО? Вирішіть, будь ласка, це питання. Відкрито лінію президента, ми будемо скаржитися. Чекаємо відповідь, наведіть лад у ДЗО, напевно, мафія, що ми не можемо достукатися, - пишуть фермери окупантам.
Звісно, подібні скарги, зовсім не поодинокі. Днями РІА Мелітополь публікував аналогічну скаргу з інших фермерських господарств. Там з пайовиками не розрахувалися за оренду землі, не завезли навіть обіцяну соняшникову олію, а з ангарів окупанти вигребли не тільки зерно, а й транспорт . І це все напередодні посівної.
Тим часом, на болотах продовжують засипати ефір зомбоящиків обіцянками дати окупованим територіям ще багато мільярдів. Там вірять, що всі транші доходять до адресатів, і зовсім скоро захоплені землі розквітнуть. Десь у паралельній реальності, можливо...