![В лицее Шевченковского района Запорожья оборудовали укрытие в отдельном здании (фото)](/images/news/2024/02/342556.jpeg?1707660288)
Нове укриття з’явилось в ліцеї №34, який знаходиться у Шевченківському районі Запоріжжя.
Вперше за 40 років в захисній споруді, яка розташована в окремій будівлі (підвальному приміщені шкільних майстерень), провели капітальний ремонт.
Капітальний ремонт стартував у жовтні 2023 року. Робітники ліквідували проблеми, через які приміщення під час опадів заливало водою. У самому укритті оновили стелю, стіни та підлогу, на обох виходах встановили протипожежні двері з системою «антипаніка», повністю оновили електропроводку, підвели водопостачання та каналізаційне водовідведення, збудували 2 санвузли та кімнату надання медичної допомоги.
Укриття розраховано на 168 людей і цілодобово доступно для всіх мешканців.
Наявність сучасного укриття дає змогу керівництву закладу запровадити в ліцеї змішану форму навчання. Попередньо, 57% батьків ліцеїстів дали на це згоду.