![Семь кругов ада - московский депутат послал пенсионеров за распиариным углем к гауляйтерше Мелитополя Данильченко (фото)](/images/news/2024/02/343068.png?1708184960)
У Мелітополі перед "виборами" триває справжнє шапіто. Цього разу, щоправда, у виконанні не "единой россии", а ЛДПР. "Депутат" від цієї партії Кирило Перов влаштував цирк на камеру пропагандистів щодо "пільгового" вугілля, яке окупанти обіцяли людям.
- Нещодавно до офісу ЛДПР у Мелітополі звернулася сім'я з села Семенівка з проханням допомогти з вугіллям, яке місцева сільрада не змогла їм надати за їхнім запитом. Один із членів сім'ї є чорнобильцем, а отже має пільги на отримання вугілля, - пише пропаганда.
Йдеться про дві тонни вугілля, отримати які могли ветерани, чорнобильці, інваліди I-II групи, багатодітні сім'ї та пенсіонери, старші за 80 років.
Перов вирішив особисто приїхати в Семенівку, однак, виходячи з тексту, його не зустрів навіть голова сільради - мовляв, не до тебе зараз. Зустрівся з Перовим якийсь "представник" сільради.
На цій потішній зустрічі з'ясувалося, що запит треба писати не на ім'я голови сільради, а особисто гауляйтерці Мелітополя Галині Данильченко, оскільки Семенівка "приписана" до Мелітополя.
Чому таку відповідь не міг дати голова сільради, і потрібно було тягнути в село цілого "депутата" законодавчих зборів Запорізької області, абсолютно неясно.
Мабуть, напередодні виборів окупанти вирішили робити "картинку" з усього, що під руку підвернеться. Навіть якщо це виглядає нерозумно.
- Уже наступного дня Кирило Олексійович зміг зустрітися з Головою Семенівської сільради Павлом Сергійовичем Нетребком, з'ясувати причину і спосіб її усунення за цим зверненням громадян. Між депутатом і головою сільради було знайдено оптимальні точки дотику. Найближчим часом проблема буде вирішена за сприяння Павла Сергійовича, - бреше пропаганда.
Які там шукали окупанти точки дотику і "способи усунення за цим зверненням", замість того, щоб видати людям похилого віку обіцяне, невідомо.
Знущання над "пільговиками" в питанні видачі вугілля триває вже другий рік. Мало того, що для його отримання потрібно зібрати купу документів, так ще й паливо привозили огидної якості. Вугілля просто не горить у грубці. Але головне в цьому питанні - це красива "картинка" для пропаганди. А проблеми мелітопольців окупантів не цікавлять.
Та й чому вони мають цікавити, наприклад, Кирила Перова.
Цей персонаж прибув до Мелітополя з Москви, де тривалий час працював помічником у депутата держдуми росії Андрія Лугового. Того самого, якого іноземні ЗМІ називають Безпосереднім виконавцем вбивства Олександра Литвиненка. Тоді Луговий ще працював у головному управлінні охорони рф. Також цей депутат раніше був агентом КДБ.
Тож ніякої турботи, шановні мелітопольці, не чекайте. А ось піаритися на вас напередодні виборів будуть усі, кому не лінь.
До речі, подібна ситуація відбувається і на решті окупованої частини України. Наприклад, у Скадовському районі росіяни масово випилюють посадки, а колаборанти їм у цьому допомагають.
Також є умільці, які провертають непогану схему. Ще з літа роблять свердлом дірку в стовбурі і дерево починає сохнути. А потім як засохле спокійно валять і розпилюють на дрова. Всі ці дрова йдуть на продаж. Але ось самому піти в посадку і спиляти сухостій не можна.