Сьогодні, 17 лютого, близько опівдня розпочався наступ російських військ в районі села Роботине.
Про це повідомив ряд телеграм-каналів українських військових.
За їхніми словами, на меті в окупантів - витіснити українські війська з вигідного для них виступу.
- Останні декілька днів, включно до сьогоднішнього ранку, побратими повідомляли про підозрілу концентрацію військ противника, наші чекали цього наступу давно, - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що всі підготовчі дії були виконані вдало, набагато краще, ніж в Авдіївці. Попри велику концентрацію російських військ, Сили Оборони міцно тримають позиції.
- Замість тисячі слів - мальчікі, які залишили свої ж трусіки біля наших позицій і тікали вже без них.
Нагадаємо, напередодні речник Сил оборони Таврійського напрямку Дмитро Лиховій в ефірі телемарафону спростовував інформацію про те, що рашисти планують "масштабний наступ" на Запорізькому напрямку.