!["Это даже фитнесом не назовешь": в Мелитопольском районе фейковые депутаты "единой россии" придумали новый вид пиара (фото)](/images/news/2024/02/343098.jpg?1708238303)
У Мелітопольському районі триває фітнес-мракобісся - депутати-єдинороси обрали його новим способом власного піару.
Місцеві зрадники і колаборанти вже не знають, як викрутитися, щоб якимось чином підняти свій рейтинг в очах жителів тимчасово окупованих територій. Ухвалюють спірні рішення, проводять абсурдні заходи - словом, "піаряться" як тільки можна.
Головним, найлегшим і найефективнішим способом піару в увесь час були діти і люди похилого віку, найуразливіші категорії населення, які потребують підвищеної уваги і турботи. Зрозуміло, цим щосили користуються колобки.
Але минає час, від дітей стає складніше відкупитися цукерками, а пенсіонери вже не так раді пакетам із малюнком "єдиноросів".
На допомогу колобкам прийшов старий совковий наратив - у здоровому тілі здоровий дух. Безперечно, заняття спортом корисні й необхідні, якщо це справді спорт, а не банальне дригання для зайвої показухи. Проте, це не заважає колобкам Новобогданівки Мелітопольського району називати цю дію "фітнесом".
Веде його зрадниця, "депутатка" від єдиноросів Наталія Саломасова. На відміну від іншої колобчихи, яка влаштувала аналогічну циркову виставу в окупованій Якимівці, Самоломасова принаймні має бодай мінімальне уявлення про спорт - до того, як ссучиться, вона працювала вчителькою фізкультури в школі Новобогданівки.
Ну, а ще не встигла набути кулястої форми, в яку, як правило, трансформуються депутати-єдинороси. Так сталося зі зрадницею Христиною Параскан, яка у свої 25 виглядає на 40+. Христині б дуже не завадив навіть совковий фітнес.
Однак подібні "тренування" навіть тренуваннями назвати складно.
- Це навіть "фітнесом" не назвеш, суто зарядка в стилі "назад в ссср", - пишуть жителі мелітопольського району.
Та й до чого скріпним колобкам такі заморські назви як "фітнес", теж незрозуміло. Мабуть, загниваючий захід аж надто щільно проник в уми навіть тих, хто намагається від нього відхреститися.
До речі, це не перший акт вандалізму над спортом - першими цю естафету прийняли зрадники з Якимівки, які влаштували флешмоб стрибання по калюжах під проводом гопуватого вигляду тренера. Це дійство називалося у убогих ранкової зарядкою.
Все пройшло в стилі СРСР, якщо не рахувати, що не вписуються в картину сакрального минулого сучасні пики зрадників. Тоді пам'ятається дуже хотілося, щоб подібні рольові ігри колаборанти залишили за кадром. Але немає. Жменька зрадників вирішила знову виставити себе на посміховисько.
На цей раз маразматичний напад пройшов у танцювальному залі. Ведучою шоу обрали у прямому сенсі колобка у вигляді колобка.
Провідниця спортивних чиновників-зрадників настільки спортивна та кругла, що навіть за величезного зусилля не змогла дотягтися ліктем до коліна. Але приклад колегам подавала задерикувато, не втрачаючи оптимізму...
До речі, не дивлячись на антураж радянського союзу, називається цей шабаш у поплічників рашистів зовсім не скріпно, "мертвою мовою практично". челлендж фітнесутра.