![В Мелитопольском районе ссучившаяся учительница физкультуры пошла на службу к рашистам и стала фейковым депутатом (фото)](/images/news/2024/02/343135.png?1708313561)
Вчителька фізкультури в Новобогданівці Мелітопольського району, а нині фейкова депутатка Наталія Саломасова виявилася колишньою патріоткою.
Соціальні мережі зрадників часто зберігають свої таємниці. Тож не дивно, що більш обережні колобки всіляко намагаються "підтерти" за собою інформацію. Однак є й відчайдухи, які сліпо вірять, що росія в Мелітополі назавжди, а отже - втрачати їм нічого.
Ми запримітили цікаві кадри зрадниці з Новобогданівки Наталії Саломасової. Але для початку - знайомство.
Наталія Саломасова
- ПІБ: Саломасова (Селюкова) Наталія Євгенівна
- Дата народження: 29.09.1985 (38 років)
- Місце проживання: с. Новобогданівка, Мелітопольський район, Запорізька область
Майбутня зрадниця Саломасова закінчила Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, кафедра фізичної реабілітації, факультет соціальних технологій. Судячи з профілю Наталії в соціальних мережах, деякий невстановлений нами час вона працювала в супермаркеті "АТБ".
Однак на даний момент Саломасову вказують вчителькою фізкультури у віджатій окупантами "Новобогданівській ЗОШ №49".
Життя до окупації в Наталії було не особливо яскравим, але й не поганим - виховувала з коханим чоловіком доньку, кудись їздила, на щось дивилася. Однак із приходом рашистських загарбників у душі Саломасової раптово спалахнула любов до Росії.
Зрадниця отримала рашистський паспорт і почала брати активну участь у різних пропагандистських заходах, які влаштовували окупанти, пропонуючи свої "послуги".
Однак бути рашистською активісткою і пособницею окупантів середньої ланки Наталії було замало, тому у 2023 році вона подала свою кандидатуру на посаду фейкового депутата від путінської партії "единая россия". За підсумком, ініціативна зрадниця таки отримала мандат.
На новій "посаді" Саломасова використовує всі можливі способи самопіару, а заодно і просування партії путіна. Насамперед, вона почала організовувати спортивні заходи, час від часу миготячи в новинах окупантів.
Але Наталя не зупинялася на досягнутому, і вирішила відкрити студію совкової зарядки, яку колобчиха гордо іменує фітнесом.
Ну, і, зрозуміло, класика - дешевий, але ефективний піар на дітях і старих, у найкращих традиціях окупаційних чиновників.
Що стосується сім'ї зрадниці - тут все досить прозаїчно. 14-річна дочка Саломасової Валерія впевнено йде стопами матері-колобчихи. Утім, з такою матусею складно уявити іншу долю дитини, якій задурили мізки "русским миром".
Але, як ми знаємо, багато зрадників мають "подвійне дно", і Наталя не стала винятком. На сторінці її чоловіка Ігоря Саломасова (якого, судячи з усього, цілком влаштовує діяльність дружини) можна знайти довоєнні фотографії разом із дружиною та українськими прапорами.
Але роки йшли, вага Ігоря збільшилася, а рівень інтелекту Наталії - навпаки. Тож тепер на новій сторінці фейкової депутатки можна побачити хіба що фото на тлі триколорів і кремля.
Зрадниця Наталя Саломасова вже є в базі "Миротворець" як зрадниця батьківщини, пособниця рашистських загарбників і терористів та співучасниця злочинів російської влади проти України та її громадян. А незабаром Саломасова може отримати й офіційну підозру в колабораціоністській діяльності.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на наш чат-бот @Riamsupport_bot