![Пристают ко всем прохожим - в Мелитополе накануне псевдовыборов рашисты значительно усилили фильтрацию (фото)](/images/news/2024/02/343147.jpg?1708274209)
У Мелітополі окупанти активно готуються до фейкових виборів кривавого диктатора. Дострокове "голосування" розпочнеться вже наприкінці лютого.
По домівках містян уже пішли ходоки з метою, нібито, інформувати людей про майбутнє дійство. Агітатори вдираються в оселі мелітопольців і розпитують їх про ставлення до окупаційної влади і кремлівського карлика.
За найменшої підозри в нелояльності у списках роблять позначки і передають ФСБшникам.
Мелітопольці намагаються не відчиняти двері, але непрохані гості дуже наполегливі.
Крім того, у Мелітополі рішучі пристають майже до всіх перехожих. Вимагають показати документи та перевіряють телефони. Т
Лист до редакції на підтвердження посиленої фільтрації ми отримали буквально вчора:
"На даний момент я перебуваю в окупації в Мелітополі. Йшла сьогодні вулицею, до мене підійшла поліція і почала вимагати показати документи і телефон. Дивилися, чи не підписана я на проукраїнські канали в соцмережах. Слава Богу, що в мене з собою був другий телефон, на якому телеграми взагалі не встановлені.
Дивилися історію переглядів у браузері, листування у вайбері, контакти в телефоні, просили, чи не знаю я людей, які підтримують "київський режим".
У мене мало серце в п'яти не пішло! Ось мене вони відчепилися, докопалися потім до молодого хлопця, що проходив повз. Вони явно до чогось готуються, раз так взялися за перевірки."
Крім того, мешканці окупованого міста зазначають, що численні поліцейські патрулі пересуваються вулицями винятково з увімкненими сиренами та мигалками. Ймовірно, у такий спосіб вони залякують населення, щоб придушити будь-який опір загарбникам.