![Их уже не остановить - мелитопольцы объявили войну рашисткой пропаганде](/images/news/2024/02/343197.png?1708338080)
Межа є у всього. Ось і мелітопольці дійшли до точки кипіння. Пропагандистський ролик про "безплатну і якісну" медицину здійняв цунамі народного гніву в окупації.
Днями рашисти самі собі помочили репутацію, склепавши відео ролик, у якому "місцеві" мешканці про покращення медицини. Брехати, в принципі, можна про що завгодно, чим окупанти і займаються з перших днів. Але сфера медицини, яка при рашистах стрімко руйнується, надто актуальна і болюча для городян, щоб нахабно будувати на ній передвиборчий піар.
Реакція на відео вийшла нищівна. Мелітопольці в міських пабліках діляться реальними історіями про те, як працює медицина при рашистах. Пишуть про колапс на всіх рівнях сфери. Слів не вибирають:
- Та навіщо балачки розносити? На Піщаній один терапевт, запис до нього на прийом через десять днів. А мені 77 років. Багато перебуваєш? А платити все одно доведеться. Тож балаканина і тільки!
- Спустіться з небес на землю. Хворим людям потрібен не поліс ОМС, а реальна допомога лікаря-фахівця, і, до того ж не через місяць, а зараз! На жаль, Мелітополь цим похвалитися не може. А ваші гасла, тільки злять людей, бо свій біль вони відчувають тут і зараз.
- У Мелітополі без грошей тебе навіть не оглянуть, оборзели навіть санітарки, не кажучи про лікарів! Особисто маму привозив, та й брат лікував перелом. Поки не заплатив - ніхто до тебе не підійде! Пройшлися мелітопольці і по "сучасному медичному" обладнанню.
Окупанти не втомлюються ним хвалитися, а мелітопольці змушені їздити на банальне УЗД до Криму:
- Стала на облік у ЖК у зв'язку з вагітністю. Не помітила БЕЗКОШТОВНУ або ДОСТУПНУ меддопомогу. А ось поїздку в Джанкой на УЗД за свій рахунок дуже навіть запам'ятала!
- Безкоштовного УЗД немає для малюків, а на платне черга на два місяці наперед. - КТ є, але воно не працює. Усіх везуть у Бердянськ. Запис уже на травень.
До слова, у Бердянську ситуація не краща. Місто інше, а проблеми все ті самі:
- Де це безкоштовне святе місце? Зуб вирвати 1850 рублів, а в неділю це коштує на 50% дорожче, тобто 3700 руб. У поліклініці на Красній!!!
- Тільки не треба про ліки, три місяці тому купувала престилол за 500 р., а вчора за 800 р.
- Як прийдеш до лікаря, так він і каже: їдьте в інше місто і там лікуйтеся платно. Тут вам не допоможуть. Але те, що в окупації дефіцит медпрацівників і немає обладнання - давно не секрет. Це знають усі, крім пропагандистів і балакучих голів у відео-ролику.
Сумно, що навіть ті лікарі, які залишилися або приїхали в окупацію за довгим рублем, не лікують, а калічать людей, які пройшли дикий квест, щоб потрапити до них на прийом:
- У Михайлівці в людини інсульт, а її лікували від запалення.
- Мене з моїми симптомами по всьому місту направляють. Досі конкретний діагноз поставити не можуть, і призначити препарати. Одні кажуть переддіабет, другі панкреатит, треті заземлення в хребці. Коротше, спасибі за досвід ваш... - пишуть мелітопольці.
І цю хвилю вже не зупинити.