![Фейковая депутатша-учительница в Мелитопольском районе учит первоклассников «русскому миру» (фото)](/images/news/2024/02/343421.png?1708555399)
Натягнути на голови дітей кокошники та роздати іграшкові автомати - основна "педагогічна" діяльність Надії Панайотової, яка подалася у фейкові депутати Мелітопольського району.
Раніше ми вже згадували про Панайотову в контексті депутатів окупованої Приазовської громади від путінської партії "единая россия". Пора б поглянути ближче, що зрадниця являє собою в ролі вчительки.
Надія Панайотова
- ПІБ: Панайотова Надія Борисівна
- Дата народження: 29.10.1990 (33 роки)
- Місце народження: смт. Приазовське, Мелітопольський район, Запорізька область
- Місце проживання: с. Девнинське, Мелітопольський район, Запорізька область
Ще одна зрадниця з Мелітопольського району Надія Панаєтова народилася в смт Приазовське. За словами знайомих, до повномасштабної війни затятої любові до Росії жінка ніколи не демонструвала.
Своє покликання Панаєтова вбачала в педагогіці, тож закінчила Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького та здобула спеціальність "учитель молодших класів".
За вчительський стіл Приазовського ліцею Надія сіла 2015-го року, та так і залишилася - ні війна, ні окупація не змогли змусити її покинути насиджене місце. Ба більше, після 24-го лютого Панаєтова одна з перших вирушила на уклін до рашистів.
Колобчиха жваво підлаштувалася під політику окупантів і розпочала навчальний процес за так званими "російськими стандартами навчання".
- На уроках примушувала учнів малювати малюнки із символікою Z для підтримки військовослужбовців вс рф. Також переконувала учнів у тому, що "України, як держави, просто не існує" і закликала до "майбутнього життя в російській федерації", - пишуть жителі Мелітопольського району.
Нам теж стало цікаво наочно побачити, чим же Надюха забиває голову бідним, нетямущим дітям. Краще б не дивилися.
Без побєдобєсія і пропаганди війни - нікуди. Тому з малих років школярі віджатої "приазовської сош №9" вчаться тримати в руках автомати. Поки що, в силу віку, іграшкові. Але з таким вихованням, уже за кілька років їм спокійно видадуть справжні десь у тренувальному таборі юнармії.
Зрозуміло, як і інші колобки, жадібні до уваги і слави, Панаєтова подалася у фейкові депутати від партії "единая россия". Ну, а там уже все за стандартом - партійні збори, виходи "до народу", торгівля обличчям тощо.
Як же обійтися без піару? Та ніяк. Тому в хід іде класичний метод рашистів - діти. Формула проста: багатодітна сім'я + фейковий депутат + пакет єдиноросів = успішних успіх за мірками рашистів.
Зрадниця Надія Панайотова вже є в базі "Миротворець" як зрадниця батьківщини, пособниця рашистських загарбників і терористів та співучасниця злочинів російської влади проти України та її громадян. А незабаром Панайотова може отримати й офіційну підозру в колабораціоністській діяльності.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на наш чат-бот @Riamsupport_bot