![Иван Федоров передал три спецавтомобиля для спасателей (фото)](/images/news/2024/02/343499.jpg?1708616887)
Сьогодні співробітники управління ДСНС у Запорізькій області отримали три німецькі спецмашини, які використовуватимуться на прифронтових територіях і в Запоріжжі.
Їх пригнали з Німеччини. Дві автоцистерни використовуватимуться під час ліквідації пожеж сьогодні та в майбутньому на деокупованих територіях, включно з Мелітополем.
- Часто в декого складається враження, що автомобілі, які приходять з Європи, у поганому стані. Авто, яке за нами стоїть, має пробіг 20 000 км і воно в хорошому стані - не вичерпало свій ресурс. Це авто одного з передових світових виробників, - сказав начальник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.
Ще один автомобіль - мобільний пункт управління, передали рятувальникам. Він особливо цінний тим, що його можна використовувати в зоні, де відсутній стільниковий зв'язок.
- Роботу таку ми почали ще, коли готувалися до деокупації Мелітополя. На деокупованих територіях часто немає зв'язку. А комунікація між спецслужбами та комунальниками вкрай важлива. Від цього залежить життя людей. Тому такий пересувний штаб здатен забезпечити покриття зв'язку в радіусі 30-40 км, - пояснив Іван Федоров.
Автомобілі прибули з міста Падерборна (Німеччина).
Раніше ми повідомляли про те, що громада Мелітополя передала управлінню ДСНС у Запорізькій області кілька одиниць спецтехніки, а також протимінні "павуки", та інші пристосування для розмінування територій.
ля разминирования территорий.