![Медведев призвал ссылать проукраинских жителей Мелитополя в сибирские лагеря "на перевоспитание"](/images/news/2024/02/343504.png?1708650839)
Заступник глави ради безпеки рф Дмитро Медведєв вважає, що українських патріотів із Мелітополя та інших міст потрібно відправляти в Сибір.
Про це повідомила низка пропагандистських ресурсів рф. Так, за словами кремплівських рупорів, головний алкоголік і посміховисько росії вирішив відзначитися "рішучістю" щодо жителів тимчасово окупованих територій, які не підтримали рашистський режим.
Захоплені міста в РФ називають "новими територіями", а українських патріотів - "ждунами" (від слова "чекати" - мається на увазі, деокупацію і ЗСУ).
- Якщо це люди, які шкодять Росії, їх треба викривати і карати, відправляти в Сибір. Ось так. На перевиховання у виправно-трудові табори, - заявив путінський прихвостень.
При цьому він зазначив, що "там люди різні". На його думку, тих, хто дійсно чекає приходу ЗСУ, "не так багато".
- Там просто є люди, які сидять і думають: "Хто буде сильнішим, тим ми і будемо служити". Такі люди там, безумовно, є. Але тим не менше ми повинні працювати з усіма. Що ж, треба переконати цих людей у тому, що ми повернулися назавжди, - занурився у вологі мрії Медведєв.
Однак такі нацистські ідеї - далеко не нові. Практику "видворення незгодних" з окупованого Мелітополя рашисти вигадали ще 2022 року. Схему придумав особисто гауляйтер Єбалицький - саме він відповідав за вигнання українських патріотів.
Однак виганяли людей не одразу. Принизливе вигнання на камеру - найчастіше лише інсценування цинічних рашистів. Депортували мелітопольців приблизно через два тижні після профілактичного виховання трудовою повинністю. Зокрема, йшлося про риття окопів.
На жаль, далеко не всі депортовані окупантами мелітопольці діставалися підконтрольної Україні території: часто на шляху до Запоріжжя - між Василівкою та Кам'янським - люди зникали безвісти й переставали виходити на зв'язок. Чи пов'язано це з тим, що гауляйтер пропонував запровадити смертну кару для українських патріотів - залишається тільки здогадуватися.
- Ми давали їм можливість виїхати, когось примусово виселяли, доводили до стрічки, зачитували рішення про виселення, давали пляшку води і відправляли. Доводилося ухвалювати іноді вкрай жорсткі рішення, про які поки що й розповідати не буду, - заявив у черговому інтерв'ю Балицький.
Але навіть такого цинізму для колаборанта виявилося замало, тому він вигадав чергове абсурдне виправдання своїх дій. Так гауляйтер заявив, що робив це... Заради порятунку мелітопольців. Від чого? Від... Самосуду, який нібито могли вчинити проросійські сусіди.
- Ми виселили велику кількість сімей. Тих, хто не підтримував СВО, хто ображав прапор, гімн росії і президента рф. Таких людей ми повиселяли цілими сім'ями, користуючись становищем, яке у нас на той момент було, поки ми не приєдналися в юридичному плані до рф. І виселяли тому, що розуміли, що нам їх не переконати. А їхнє життя може бути під великою загрозою, тому краще нехай їдуть до себе в бандерштат. Інакше б їх убили сусіди. Люди творили самосуд на перших етапах спецоперації.