![«Я живу в бункере и не вижу свою семью» – главный предатель Мелитополя Е. Балицкий пожаловался на свою жизнь (видео)](/images/news/2024/02/343506.jpeg?1708635368)
Останнім часом так званий губернатор Запорізької області Є. Балицький дедалі частіше почав скаржитися на російських телеканалах про те, як складно йому жилося в Україні, і як тепер він живе, "як тварюка тремтяча".
І це не наша фраза, а цитата з чергового інтерв'ю російському телеканалу. У ньому головний зрадник Мелітополя дохідливо пояснив, як весь час, живучи в Україні, мріяв винищити, як він виражається, "нацистів" - тобто людей, які люблять Україну, та увійти до складу росії. Ба більше, у своїх промовах він виставив себе такою собі жертвою режиму Януковича.
- Зрадив нас Янукович. Та краще б він застрелився. Треба було утримати владу, а він утік.
Треба було дати команду беркуту. Ми говорили: закрийте на вхід Майдан, а на вихід відкрийте. І вони фізично там скінчаться - ті, хто залишаться там. Ми б піджали їх і провели б спеціальну операцію. Навіть на це не вистачило йому рішучості. І ми втратили не владу, а країну тоді. А скільки зараз загине людей, щоб цю фашистську мерзоту загнати туди звідки вона вилізла. Треба їм у пащу забити осиковий кілок, - розповідає про свої криваві думки знищення українських патріотів Є. Балицький.
Далі він почав набивати собі ціну, бо в Україні він жив, як він сам висловився, як "тварюка тремтяча":
- Я жив в окупації в Україні. Я був безсловесною тварюкою тремтячою. Мені двічі ламали ніс, і весь дім у мене був розписаний: "сєпар", "ганьба", "геть" і "чемодан вокзал - росія". А дитині оголошували бойкоти у школі. Тому влада - це засіб для вирішення моєї мети, - скаржився Є. Балицький.
Але на цьому плач Ярославни не закінчився і тепер гауляйтер ставить собі за героїзм те, що він не втік разом зі своїм однопартійцем і паханом Януковичем у рфію.
Тепер же, коли прийшла така довгоочікувана росія, спокою Балицький так і не отримав. Тож почалася друга серія під назвою "Плач Ярославни":
- Для мене зараз влада - це життя в бункері. Це не бачити свою сім'ю, свою дружину, своїх синів. Це вночі прокидатися від СМСки і з жахом думати не дай Боже щось трапилося з твоїми дітьми, які на передовій, - скаржився на життя Є. Балицький.
Про те, що дружина Наталя з ним давно вже не живе повноцінно і фотографується лише на офіційних заходах, бо така показуха потрібна для апарату президента, гауляйтер, звісно, промовчав.
Так само як і про те, що синів його ніхто із судоплатівців жодного разу не бачив. Зате періодично бачать в інстаграмі фото старшого сина Олександра в кальянній десь за кордоном.
Під кінець стало зрозуміло навіщо Є. Балицький у своєму інтерв'ю так тиснув на жалість. Несподівано для ведучої в студії він став хвалитися своїм високим рейтингом. Мовляв, у владу пішов не тому що легко, а тому що люди хочуть його бачити. І навіть порівняв свій рейтинг із президентським.
- Рейтинг у мене нижчий, ніж у президента Володимира Володимировича. У нього рейтинг за 90. А у мене 83 на території моєї області і з цим рейтингом я повів партію "Единая россия". І сьогодні у мене рейтинг найвищий із рф - на 3 місці по всій Росії, - хвалив себе гауляйтер.
І тут «бройлер» (так його ще в школі називали, - авт.) прорахувався, здається. Ті, хто в росії порівнюють себе з бункерним, як правило, довго не живуть. Адже великий керівник у цій країні може бути один. А Балицький, схоже, з цим інтерв'ю і своїм хвастощами, може істотно собі нашкодити. Тут як би не піти по стопах Стремоусова. Тим паче, що чутки про те, що в кремлі йому таки шукають заміну, продовжують розпускати його ж конкуренти. Зокрема ті, кого він так паплюжив в ефірі, звинувачуючи їх у тому, що після 2014 року вони виїхали з України в рфію і за бугром чекали "сво".