!["Шаг к успеху" - оккупанты привлекут мелитопольских студентов к воровству зерна (фото)](/images/news/2024/02/343735.jpg?1708881314)
Рашистам було мало красти українське зерно в немислимих обсягах і ще хвалитися цим. Тепер новий привід – замазати лайном "російського світу" навіть студентів.
У рашистів нова "мулька". Через два роки після війни вони вирішили, що ніхто з мешканців Мелітополя не повинен залишатися чистим. В обіг пішли студенти.
Фейковий ректор так званого держуніверситету Микола Тойвонен підписав угоду про співпрацю з рашистським ДУП "Державний зерновий оператор".
Представлено все максимально зрозуміло, як сухий корм для рибок гуппі. Мовляв, у студентів вузу, а також філій та коледжів фейкового університету з'явиться можливість проходити навчальну та виробничу практику на базі підприємства.
За фактом студентів змусять брати участь у деребані українського зерна, але у Задзеркаллі "російського світу" це називається шлях до створення науково-освітнього центру світового рівня. На який рівень замахнулися не рукостислі практично у всьому світі рашисти, незрозуміло. Разу, що рівня дружньої Нікарагуа...Примітно, що до війни у володінні ТДАТУ було достатньо полів і садів, і студенти благополучно проходили там практику.
Після початку окупації "завідувати" на полях вузу, окупанти призначили пенсіонера, пристосуванця та хабарника Віктора Сінгаєвського. Тепер же, у рашистів з'явилися не тільки "офіційні" площі, де можна красти врожай, та ще й робити це чужими руками. All inclusive мародерів у дії.