![Пиарится на беременных: на Мелитопольщине идентифицировали еще одну Z-патриотку (фото)](/images/news/2024/02/343775.jpeg?1708963351)
Мелітопольщина, на жаль, виявилася вельми багатою на зрадників. Стало відоме ім'я чергової прихильниці "руського міра".
Серед лідерів за кількістю пособників російських загарбників - смт Михайлівка. Раніше ми вже розповідали про деяких зсучених уродженців цього селища. З недавніх: Микола Радченко, який став "учасником СВО" за організацію пропагандистських заходів, і крадійка-продавщиця Юлія Сидоренко, яку окупанти прийняли на державну службу.
Когорту зрадників із Михайлівки поповнила ще одна путіністка і фанатка "руського міра" Вікторія Соколова. Після захоплення регіону ворожими військами сім'я цієї дамочки однією з перших добровільно перейшла на бік росії, адже на прихід "визволителів" вони чекали не один рік. Відомо, що чоловік Вікторії влаштувався працювати в окупаційній поліції.
Що ж до самої зрадниці, то, намагаючись домогтися прихильності рашистів, вона активно агітувала місцеве населення отримувати російський паспорт. Потім Z-патріотка взялася забезпечувати вояк рф гуманітарною допомогою: допомагала не тільки продуктами харчування, а й іншим приладдям.
Крім цього, Соколова намагалася проявити себе в громадській і політичній діяльності. Напередодні фейкових виборів у вересні 2023-го року зрадниця подалася в рашистську партію "мы вместе с россией" і агітувала місцевих жителів голосувати за неї. Розносила гуманітарну допомогу та роздавала пропагандистські листівки, повідомляє evocation.info.
У рашистських пабліках новин, у яких засвітилася б Соколова, ви навряд чи знайдете. Але все ж дещо є. У серпні 2022-го року, тобто напередодні проведення фейкового референдуму, зрадниця вирішила попіаритися і, мабуть, домогтися прихильності виборців. Соколова на той момент була волонтеркою руху "мы вместе с россией".
До зрадниці нібито звернулася по допомогу місцева мешканка, яка перебувала на останніх днях вагітності. І пособниця окупантів допомогла майбутній мамі в транспортуванні до Мелітополя, який рашисти зробили своїм обласним центром. Після пологів Соколова зробила з породіллею звітне фото для Кремля і виборців, після чого доставила маму з малятком додому.
Але поки рашисти хваляться подібними "добрими справами", місцеві жителі, у яких у черепній коробці досі ще мізки, а не вата, дивуються: чому вагітна мала просити волонтерів доправити її в пологовий будинок? Але в дивовижному "руськом міре" подібне в нормі речей. В окупації згадують про простих смертних лише коли на них можна попіаритися або щось із них отримати.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати вказану інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на наш чат-бот @Riamsupport_bot.