![В Крыму оккупанты задержали "украинского шпиона", который "сливал" позиции рашистов в Мелитополе (фото)](/images/news/2024/02/344025.jpeg?1709179674)
Рашисти продовжують знімати пропагандистські ролики про "героїчні затримання" невідомих "шпигунів". Черговий хіт - навідник по позиціях у Мелітополі... З Криму.
Окупанти відзвітували про чергову "успішну спецоперацію", а точніше - про нове "кіно", зняте для довірливих і дурнуватих обивателів. Адже повірити в правдоподібність того, що відбувається, можна навряд чи.
За заявами кремлівських пропагандистів, у Криму був затриманий "злісний злочинець", який "зливав позиції" військових рф у Мелітополі. Для підтвердження демонструють кадри, як затриманого чоловіка заводять у будівлю ФСБ у Севастополі.
Мелітополь і Севастополь - світ не найближчий, але це не завадило окупантам придумати чергову "правдоподібну" легенду. На допиті "навідник" за всієї легкості й упевненості в голосі відверто плутається у свідченнях.
За сценарієм, чоловік отримав дзвінок із прихованого номера. Людина на тому кінці дроту представилася жителем Києва і попросила про допомогу - поділитися якимись "новинами".
- Він сказав "давайте перейдемо в телеграм за цим номером", - розповідає затриманий, мабуть, призабувши, що буквально секунду тому говорив про те, що номер був анонімний.
Чоловіка попередили, що говорити потрібно буде українською мовою, тому що в Україні "так заведено", і тільки так можна спілкуватися зі спецслужбами.
- Я тільки через якийсь час встановив, що людина працює на "Генеральне" управління розвідки України, - помиляється в назві чоловік і моментально продовжує. - Зрозумів за першим його повідомленням, коли він сказав, що збирає дані для генерального штабу.
Героя сюжету попросили скидати спершу політичні новини, потім - новини про військових, але тільки перевірені.
- Мені раптово трапилася інформація про те, що в Мелітополі там у кількох місцях розташовані військова техніка і російські військові, я йому все це відправив.
У чому ж мотив цього театру? Він простий - рашистам потрібно знайти хоч якісь пояснення періодичній, але результативній бавовні в Мелітополі та районі. Тому кожне "полювання на відьом" окупантів означає негласне "дивіться, ось тепер усім стане спокійніше". Та й план із "затримань" потрібно виконувати.
Такі пропагандистські ролики і невигадані історії рашисти клепають із завидною регулярністю - на просторах російських пропагандистських смітників їх не злічити.
Буквально того ж дня рашисти відзвітували про жорсткий вирок, який виніс Ростовський суд жителю Мелітополя. Сергія Кривицького судили за статтею "Шпигунство" і, нібито, довели його роботу на Головне управління розвідки Міноборони України. Примітно, що про його арешт і судовий процес раніше нічого не повідомлялося.
ФСБ-шники стверджують, що чоловік намагався купити компоненти до зенітно-ракетного комплексу С-300. Новину рашисти проілюстрували відеороликом затримання "шпигуна". Де і коли це сталося не повідомляється, але можна припустити, що зйомки проходили в центральній Росії.
У будь-якого глядача, який має хоча б зачатки критичного мислення, інформація викличе безліч запитань. Головне з них - можливість транспортування важкої деталі через російський кордон, багаторазово посилений після початку війни.
Але правдоподібність і логіка явно не коник окупантів. А мета подібних "новин" - залякування населення захоплених українських регіонів.