![В Мелитополе оккупанты промывают людям головы с помощью секретных политруков – росСМИ (фото)](/images/news/2024/03/344150.jpg?1709394238)
У Мелітополі, як і на решті ТОТ Запорізької області, триває промивка мізків населенню у світлі майбутніх виборів. Це факт. Однак почалося це далеко не зараз. Підтвердження - у розслідуванні російських опозиційних ЗМІ.
Виявляється, ще рік тому, в лютому 2023 року, Путін підписав секретний указ про введення посади "політруків" у російських держорганах. Згідно з документом посада називається "заступник керівника з суспільно-політичної роботи". Людяна, яка її займає, відповідає за "зміцнення патріотизму".
Про це йдеться у спільному розслідуванні російських ЗМІ - "Медузи" і "Важных историй".
З'ясувалося, що указ цей мав позначку "для внутрішнього користування". Невже соромляться?
Мало того: журналісти виявили "рекомендації щодо "організації та проведення суспільно-політичної роботи".
Цитуючи пропаганду, "рекомендації спрямовані на підтримання у держслужбовців високих морально-політичних і психологічних якостей, почуття відповідальності за долю Вітчизни, зміцнення патріотизму та забезпечення глибокого розуміння і підтримки міжнародної та внутрішньої політики російської держави".
Перекладаємо нормальною мовою: всі ті, хто пішов на службу до окупантів, тепер мають відповідати певним нормативам. Яким?
- Для цього в "Роснедрах" (навіщо взагалі "Роснедра" займаються справою промивання мізків? - авт.) мають намір "оперативно інформувати працівників про військово-політичну обстановку в країні і в світі", а також "вести просвітницьку роботу з вивчення історії Росії", - пише пропаганда.
Також, журналісти, крім іншого, виявили документ про "суспільно-політичну роботу" в міносвіти рф.
Міністерство планує створити базу співробітників, які "відповідають відповідним критеріям", для "забезпечення їхньої явки на вибори різних рівнів", а також провести "моніторинг політичних настроїв і електоральних уподобань" викладачів і студентів.
О, за виборами в Мелітополі взагалі можна лекції читати. Тут тобі і "референдум", і підготовка до "виборів".
У лютому 2023 року ми якраз і писали про політруків, яких почала слати російська влада з метою допомогти російському патріотизму. Наприклад, призначили гауляйтеру Є. Балицькому заступника з "суспільно-політичних питань". Говорячи простіше - політрука-особиста.
Звуть "політрука" Іван Скиба - на фото с Є. Балицьким зправа. Прибув він із Челябінської області.
До призначення керував виконкомом "Народного фронту" в Запорізькій області. І, якщо вірити інформації, "зміг зарекомендувати себе як смілива, цілеспрямована і чуйна людина, здатна оперативно реагувати на проблеми, що виникають у суспільно-політичному житті регіону".
Щоправда, якщо дивитися на його фото в соцмережах, то перша думка, яка виникає: "Ідіот". Оскільки таку ось жахливість складно чимось пояснити. Особливо картинка з пірнанням в унітаз, який, судячи з усього, став справжнім архетипом вторгнення російських орд в Україну.
Утім, картина під загальною назвою "Блаженний у лазні" теж багато про що говорить.
Про це говорити можна довго і нескінченно. Зрозуміло одне: русскій мір, безглуздий і нещадний, не підлягає розумінню - тільки вигнанню з української землі.
Чого там розуміти, коли все і так зрозуміло...