Мелітопольщина в шоці: у мережу потрапили чергові докази збоченості окупантів. Абсолютна влада розбещує - чергові докази цього днями вилилися в мережу.
Сміються над окупантами навіть "ватники", кажуть, жабогадюкінг вийшов на новий рівень. Стосувалося це завезеного гастролера Андрія Маркіна. Ще не так давно цей персонаж обіймав посаду першого заступника голови "ВЦА" Веселівського району Запорізької області.
Так ось, виявилося, що цей пан, не зважаючи на доступність його акаунта для всіх охочих зламати кілька телеграм-каналів, опублікував там вельми фривольні, як для представника руського міра, дописи про своє бурхливе сексуальне життя. Там він закликав, як би це м'якше... доставити деякого роду задоволення для невстановленої особи чоловічої статі.
Найм'якше, що можна процитувати з цієї епістолярної трагікомедії - це "спасибі тобі, мій, солодкий". Решту до перегляду слабкодухим і неповнолітнім не рекомендується. Хоча, знаємо, захочеться подивитися. Ось вам листування.
Нагадаємо, раніше в такий скандал - вірніше, буденність для російського світу - вляпався колаборант Ігор Скоробогатько. Разом із братом Олегом він володіє компанією "Скоробогатько". Вона виробляє тротуарну плитку, бордюри, бетонні паркани. А при окупантах виготовляє "зуби дракона" і займається виготовленням і будівництвом фортифікаційних споруд для російської армії.
Ще до окупації Мелітополя, Ігор Скоробогатько смикнув було стати мером міста від партії "Наш край", однак очікувано прийшов у марафоні аутсайдером. Таку жадану політичну кар'єру зрадник здобув лише у партії путіна "едина россія" - став депутатом фейкової Мелітопольскої міськради.
Скоробогатько замість бурхливої, як йому здавалося внаслідок зради, політичної кар'єри вляпався в секс-скандал. Зі своєю дамою серця він вів у телеграм-каналі доволі бурхливе листування . Та ще й відое свого статевого органу пересилав.
Утім, такого роду персонажі, які представляють парію влади, - це відображення гнильної системи управління, побудованої в рфії Путіним.