![Готовят провокации? В Мелитополе оккупанты пугают людей фонариками со взрывчатой](/images/news/2024/03/344309.jpg?1709472126)
Російські окупанти не зупиняються ні перед чим, щоб залякати і деморалізувати жителів захоплених територій. Вони влаштували інформаційну атаку, поширюючи завідомо неправдиву інформацію.
Зранку в пропагандистських пабліках рашистів почали з'являтися повідомлення про те, що невідомі терористи, які працюють на ЗСУ, розкидають в Енергодарі міни-пастки в корпусі ліхтариків.
Трохи згодом інформація трансформувалася і про небезпеку почали попереджати вже жителів Херсонської та Запорізької областей.
Противник розкидає на території Запорізької та Херсонської областей міни-пастки у вигляді ліхтариків та інших предметів
При натисканні на такий ліхтарик (при увімкненні) спрацьовує детонатор, і він вибухає, - лякають окупанти.
Яким чином на окуповану територію можна доставити таку кількість небезпечних ліхтариків абсолютно не зрозуміло. Але логіка - це останнє, про що думають рашисти і продовжують постити нісенітниці у своїх пабліках.
Цікаво, що наприкінці лютого чутки про ліхтарики циркулювали на території ростовської області, і місцевому МНС навіть довелося давати спростування, називаючи подібні повідомлення фейками.
Тепер мелітопольців намагаються цілком серйозно переконати, що це чиста правда. Цілі ЦИПСО традиційні - залякати народ і викликати ненависть до ЗСУ. Не виключено, що для їх досягнення рашисти можуть розкидати міни-пастки. Тому мешканцям окупованого регіону краще виявити максимальну обережність та не піднімати із землі жодних предметів.