![Пожизненное для "Тоньки-корректировщицы": в Луцке судя известную в Мелитополе чиновницу (видео)](/images/news/2024/03/344325.jpg?1709482868)
Поки Мелітополь тимчасово окупований військами РФ, людей, які займаються там колабораційною діяльністю, заочно судять на підконтрольній Україні території.
27 лютого в Луцькому міськрайонному суді мало відбутися чергове засідання у справі 63-річної експосадовниці з Мелітополя Антоніни Тимошенко, яка після окупації міста перейшла на бік ворога. Але засідання було перенесено.
- Відбувається спеціальний судовий розгляд за відсутності самої обвинуваченої. Прокурори наполягають на тому, щоб її дії були справедливо оцінені судом, - каже прессекретарка Волинської обласної прокуратури Наталя Мурахович.
До повномасштабного вторгнення Тимошенко обіймала посаду заступника начальника управління з питань розвитку промисловості та підприємництва. Любила ходити з перевірками по магазинах і ресторанах, частенько користувалася своїм службовим становищем. На пенсію пішла з "хлібної" посади, але дуже просилася залишитися при ділі. Тому її залишили в управлінні головним спеціалістом.
Після того, як війська рф окупували Мелітополь, Тимошенко вирішила "відновити кар'єру". Нині вона допомагає рашистам "розвивати" бізнес шляхом погроз і тиску. Зрадниці було доручено "активізувати процес реєстрації мелітопольських підприємств" у псевдо-податковій, якою керував спочатку окупації знатний хабарник Олександр Чебурахін.
Сьогодні Тимошенко називають "Тонька-коригувальниця", тому що чиновниця, яка ссучилася, здає в комендатуру всіх "неслухняних" підприємців, які відмовляються перереєстровувати свій бізнес у Росії.
Дійшло до того, що за наводкою Антоніни Тимошенко бізнесменів беруть "на підвал". А з полону випускають після того, як вони перепишуть своє майно або заплатять викуп.
Крім цього, зрадниця, яка стала в окупації "головним спеціалістом відділу споживчого ринку товарів і послуг", активно займалась вербуванням кадрів у рашистську адміністрацію і намагалася контролювати ціни в окупованому місті.
- Разом з іншими представниками окупаційної влади вона насаджувала на цій території "русскій мір", просувала ці наративи, також проводила перевірки суб'єктів господарської діяльності, наполягаючи на тому, щоб вони зареєструвалися вже як суб'єкти господарської діяльності російської федерації, - каже прессекретарка Волинської обласної прокуратури Наталя Мурахович.
За вчинення державної зради в умовах воєнного стану Антоніні Тимошенко загрожує довічне ув'язнення.
Нагадаємо, що в грудні минулого року заступниця "міністра освіти і науки" в Мелітополі отримала реальний термін.