![Патрулировали город и выполняли указания оккупантов: будут судить двух бывших правоохранителей из Мелитопольского района (фото)](/images/news/2024/03/344358.jpg?1709542107)
У смт. Приазовське Мелітопольського району два правоохоронці перейшли на службу до окупантів у фейкову поліцію, їх звинувачують у державній зраді.
Завершено розслідування та направлено до суду обвинувачення щодо двох колишніх поліцейських, які пішли на співпрацю з окупантами, вступивши до лав "народної поліції. Про це повідомляє пресслужба ДБР.
На початку широкомасштабного вторгнення, коли ворог захопив населений пункт, підозрювані вирішили залишитися в селищі та почали співпрацювати з окупаційною владою.
Вони не виконали наказ про передислокацію, проявили ініціативу і за власним бажанням влаштувалися на "службу" в незаконно створений правоохоронний орган. Зрадники займаються тим, що патрулюють разом з окупантами вулиці Приазовського, виявляють проукраїнськи налаштованих громадян, проводять обшуки у своїх же земляків, які проходили службу в ООС/АТО. Після чого багатьох забирають у полон, де викрадених катують і всіляко знущаються над ними. Їх обвинувачують у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України), санкція статті передбачає покарання до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Процесуальне керівництво здійснює Запорізька обласна прокуратура.
Притула Андрій - до війни працював у черговій частині Приазовського відділення
Нагадаємо, під Мелітополем поліцейські строєм перейшли на бік ворога - названо прізвища.