![Мелитополь передает запорожским спасателям уже шестую пожарную машину (видео, фото)](/images/news/2024/03/344363.jpg?1709539832)
Ще одна пожежна машина для Запорізької служби ДСНС незабаром вирушить із Німеччини. Команда Мелітополя продовжує готуватись до деокупації міста.
Спецтехніку передає муніципалітет м. Аален Німеччина.
- Вдячний муніципалітету м. Аален та меру Frederick Brütting, а також фонду «Heidenheim für Ukraine» і його керівнику Jasmin Glänzel-Seibold. 2023-го наші друзі вже передали громаді Мелітополя пожежні машини, спеціалізовану техніку, машини швидкої допомоги, гуманітарну допомогу. І ось найближчим часом до України вирушає ще одна пожежна машина, яка спочатку буде в нагоді підрозділам ДСНС у Запоріжжі, а після деокупації Мелітополя - мелітопольській громаді. Дякую нашим міжнародним партнерам за підтримку, - написав в ТГ-каналі Іван Федоров.
Нагадаємо, 20 травня, головному управлінню ДСНС у Запорізькій області мер Іван Федоров та народний депутат Сергій Мінько передали першу автівку з автодрабиною. За допомогою сучасної машини пожежники рятують життя людей у Запоріжжі.
Також раніше мелитопольці передали спецвзуття - противомінні "павуки" , які використовуються для розмінування територій і спцтехніку, яка прибула в Україну з німецького міста Падерборн за сприяння керівника пожежної охорони міста Дельбрюк Джона Гротхоффа.