![В Мелитополе “засветили” очередную партию ополченцев, когда вручали им награды (фото)](/images/news/2024/03/344648.jpg?1709822478)
У Мелітополі роздали медальок черговим колаборантам, які вступили до лав "Народного ополчення". Разом із медальками зрадники отримали дурну славу, яка загрожує їм вироком.
Медальки називалися "За заслуги перед Запорізькою областю". Почесні грамоти ніяк не називалися.
Таку роздачу слонів ініціював гауляйтер Є.Балицький. Природно, він повідомив, що ополченців нагороджено "за професіоналізм, сміливість і рішучість, а також за сумлінне виконання обов'язків".
Дуже дивно, яку сміливість виявили "земляки-добровольці" - а найголовніше, де? Вони ж і на фронті жодного разу не були, пороху не нюхали. Їхнє завдання - виконувати зовсім інші функції. Вони все більше в сумках пенсіонерів на ринках риються, та телефони мирних жітелів перевіряють.
Для початку звернемося до наших читачів із проханням упізнати зображених на фото зрадників.
На фрагменті фото на верхньому посвідченні видніється ім'я одного з таких "героїв". Попередньо, це Сергій Ташнін. По батькові розгледіти не вдалося. Можливо, комусь відомий персонаж із таким - або схожим - прізвищем. Будемо вдячні за інформаціяю.
Нагадаємо: деяких "ополченців" уже вдалося впізнати - зокрема, і з вашою, читачі, допомогою.
Ось, наприклад, ополченець із позивним "Отаман", командир взводу народного ополчення Якимівського району. Місцеві жителі визнали в ньому свого земляка Олександра Торопова.
Але є такі кадри, які особливо не ховаються. Так, в одному з репортажів пропаганди свої дані надали не дуже розумні люди: перший - Ігор Базарний, а другий - персонаж на прізвище Крисько.
Повернемося до історії створення "Народного ополчення" і його обов'язків.
У березні гауляйтер Є.Балицький підписав указ про створення в Мелітополі так званого "Народного ополчення". У червні перші "ополченці" склали присягу в Мелітополі.
Основне їхнє завдання, за словами гауляйтера - охорона громадського порядку в регіоні. І патріотичне виховання молоді, куди ж без нього.
З часу свого створення "ополченці" стали зірками містечкових телесюжетів пропаганди.
Вони влаштовували показові виступи, навчаючись вправлятися з кийками і наручниками, тренувалися, як правильно брати в полон "укронацистів".
Крім цього, з метою збільшення кількості "ополченців", туди стали насильно заганяти чиновників, які вирішили послужити "русскому миру".
Очолювати це шапіто місцевим діячам чомусь не довірили: аж із Челябінської області прислали підприємця Ігоря Бабицького з позивним "Урал".
Він заснував і керував кількома компаніями, що займалися будівельно-монтажними роботами. Нині вже ліквідовані.
Напевно, більше ні на що цей "бізнесмен" не годиться, крім як ось таким "збройним формуванням" командувати.
До речі, усім цим "ополченцям" варто було б напружитися - оскільки з солдатиками на фронті виникає серйозна напруга, полювання на "укронацистів" може закінчитися в тилу і початися на фронті.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на наш чат-бот @Riamsupport_bot.