В центрі уваги знову Якимівка Мелітопольського району, де пропаганда-ТБ вирішила "засвітити" цілий жіночий взвод "ополченок". Як ніяк, "репортаж" до 8 березня знімався.
Дивно, але майже всі ці "ополченки", окрім однієї, про яку й так усе відомо, не приховували своїх облич. Мабуть, справді впевнені, що "росія тут назавжди".
У Херсоні окупанти думали так само.
Що найцікавіше, у багатьох цих "ополченок" до зрадницької справи залучені й члени їхніх родин.
Першим номером у нас іде "ополченка" з коров'ячим позивним "Зірочка". Цю пропагандисти зняли на кухні - а де ж ще бути бабі в уявленні глибинного росіянина.
До служби зі шмону мирного населення жінка з, вибачте, коров'ячим позивним "Зірочка", залучила також і свого чоловіка.
Каже, ми тут усі велика дружна сім'я.
А це точно. Сім'я "колобків".
Другу - всі професії потрібні! - застали за лікарською, так би мовити, діяльністю. У цієї вистачило фантазії на позивний "Буря". Ця зізналася, що сімейний загін у неї разом із батьком.
- Ополченці вдосконалюють навички в бойовій, стройовій та фізичній підготовці. Головний обов'язок - патрулювання вулиць та охорона об'єктів, - віщає пропаганда.
Що охороняти в Якимівці, ще уявити можна. А ось який там порядок може охороняти така орда дармоїдів (тільки жінок, за словами пропаганди, в ополченні Якимівки служить два десятки), неясно. І до повномасштабного вторгнення в цьому смт проживало трохи більше десяти тисяч осіб, а зараз - і того менше.
- Крихітний непоказний КПП, якщо не центр ухвалення рішень, то вже точно місце координації дій, - у дусі Ляпіса-Трубецького з "Дванадцяти стільців" продовжувала пропаганда.
На цьому КПП було знято ще одну огрядну дівицю з позивним "Білка". Ця виявилася настільки промитою персоною, що слухати її було - одне задоволення.
- Чергую на КПП. У чотирнадцятому році мій чоловік пішов захищати пам'ятник, адміністрацію. Коли прийшли бандери, коли зривали на 9 травня значки, георгінівські стрічки, це було останньою краплею. Ось тому мій чоловік пішов сюди, син і я.
Які в Якимівку прийшли бандери, який пам'ятник у чотирнадцятому треба було охороняти - усе це лишилося таємницею, покритою мороком.
Але сама легенда вийшла такою:
- Виросла сиротою, але знаю, що дід служив, батько військовослужбовець, дуже хотіла, прагнула до цього, але не було можливості, зараз ця можливість з'явилася, - доповідає на камеру ще одна "ополченка" з позивним "Тиша".
За словами місцевих жителів, у цієї зрадниці "не було можливості", оскільки до війни вона вела аморальний спосіб життя, перебивалася випадковими заробітками на збиранні цибулі з корейцями. А сьогодні жінка допомагає російським військовим "обносити" будинки односельців, які виїхали з окупації. Один із цих будинків "Тишина" ("в миру" - Юлія Тиха) вже переоформила на себе.
Далі був просто епічний випадок, розказаний Юлією.
Якось, перебуваючи в "мародерському патрулі", помітила вона двох п'яних громадян. Підійшли перевірити документи... Виявилося все гаразд, але тут, бачте, у "ополченки" спрацювала інтуїція "на наявність татуювань".
Перевірили - і що ж, дівчатка, виявилося - фашистська свастика виявилася. З'ясувалося, що це були два атовці. Доставили, значить, їх у комендатуру, а що було далі, історія замовчує.
Кажуть, що ополченці і диверсійні групи затримували, і боєприпаси з наркотиками неодноразово вилучали. Однак же доказів пропаганда не надала - не царська це справа.
Також у "вітальному" сюжеті засвітився командир взводу ополченців на позивний "Отаман" - акимівець Олександр Торопов, який і до війни не приховував своєї "ватності" - усе скаржився на "київський режим", що заважає носити на грудях колорадську стрічку.
Був помічений і глава "Народного ополчення", бізнесмен із Челябінська Ігор Бабицький із позивним "Урал".
Звертаємося до всіх небайдужих жителів Мелітопольщини з проханням упізнати "ополчениць" з позивними "Зірочка", "Буря" і "Білка".
А їм нагадуємо - розплата обов'язково прийде. Відповідати доведеться за Законом і совістю.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на наш чат-бот @Riamsupport_bot.