![В Мелитопольском районе мошенники ходят по домам и просятся в туалет (фото)](/images/news/2024/03/344981.jpg?1710169477)
Злочинність на Мелітопольщині набуває химерних форм. Шахраї вигадують нові способи втертися в довіру до громадян, щоб відібрати їхнє майно.
Про те, що будинками в Якимівці ходять злочинці, повідомила гауляйтерка Юлія Губанова. Цього разу вона мала на увазі не так званих членів виборчкомів, які переслідують мирних громадян у зв'язку з фейковим голосуванням. І не ополченців, до лав якого записують усіх місцевих маргіналів.
Йшлося про шахраїв, які проникають у житла людей під приводом попити води або сходити до туалету. Після таких непроханих гостей, які задовольнили природні потреби, місцеві жителі виявляють зникнення грошей та інших цінностей.
Замість того, щоб доручити правоохоронцям, яких у регіоні надміру, розслідувати серійні злочини, Губанова порадила якимцям просто не пускати нікого в будинок.
Але як виконати рекомендації голови району абсолютно незрозуміло, якщо рашисти зі своїми поплічниками чи не щодня влаштовують подомові обходи, перевірки та інші облави.