![Пригодится для выборов и других спектаклей - пропагандисты под Мелитополем пояснили о "клубах на колесах"](/images/news/2024/03/345327.jpg?1710512939)
У дурдомі тепер неспокійно. Пекельні машини зі сценою їздитимуть селами Мелітопольщини. Окупанти навіть не приховують, навіщо.
У районі не ходить транспорт, і люди не можуть дістатися до Мелітополя. Не біда, цирк приїхав до них сам!..
Ще на початку січня, не протверезівши повністю від пиятик, окупанти похвалилися пересувними вісниками пропаганди, покликаними нести нісенітницю в маси.
Цього окупантам здалося мало, і вони вирішили зробити детальну рекламу своїм зомбі-вантажівкам.
На тлі пекельної машини, які рашисти звуть "пересувним багатофункціональним культурним центром", був знятий репортаж, який розставив усі крапки над і:
- Це автономна машина зі своїм енергообладнанням (добре, хоч не штучним інтелектом. Хоча, навіщо окупантам інтелект?). Наразі тут можна на екрані побачити інформацію про майбутні вибори. Ну, і крім того, цю сцену можна використовувати для різних спектаклів і вистав, які проходять у районах нашого регіону, - добре поставленим голосом віщає пропагандистка.
Далі пішло показове опитування "перехожих", які розглядали зомбі-вантажівку. Поки вони розмірковували про села, де немає будинків культури і про "цікаву машину" та можливі концерти, пропагандистка тягнула увагу на цілком певні "концерти", для яких вантажівки, власне, і завезли:
- Скажіть, наскільки ви вважаєте важливим ось це ось інформування про вибори? - запитувала пані.
Чи варто говорити, що відповіді були підібрані, як за методичкою, і відповідали місцеві жителі їй, як на шкільному іспиті.
Мешканці наївно розповідали про масові заходи, які можна влаштовувати з вантажівкою, а камера демонструвала то потужності колонок, то сакральний передвиборчий ролик.
Що ж, вибори відбудуться дуже скоро, а ось як буде реалізовано "культурне обслуговування", як висловилися пропагандисти, жителів віддалених сіл, покаже час. Ну, або не покаже...