На сторінці у соцмережі Анжела Кабашина, начальник цеху ЗАЕС, ще у 2022 році розмістила пост, що не сподобався спецслужбам окупантів. І ось винуватець покараний.
Цікаво, що вона добровільно пішла на співпрацю з ворогом. Підписала контракт з росатомом, отримала керівну посаду. А тепер отримала по шапці. Комусь дорогу перейшла? Чи хтось на її місце мітить? А може якийсь злостивець донос накатав? Інакше чого аж два роки чекали?
Свою вину Кабашина визнала, у відданості путіну запевнила, пообіцяла, що більше так не буде. А матеріали на порушницю тим часом направили до суду.
Раніше ми розповідали про ротацію місії МАГАТЕ на ЗАЕС.