!["Блохер" из россии была шокирована кофейным аппаратом на улицах Мелитополя (видео)](/images/news/2024/03/346004.jpg?1711208742)
Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну окупанти прославилися не лише мародерством і незнанням класичних побутових предметів.
Мешканка звільненого селища розповідала, як російські окупанти накинулися на її унітаз, називаючи його "артезіанським джерелом", а потім по черзі смакували водою з нього. Вони вважали, що це "мінеральна" вода. А в окупованому Бердянську буряти вимагали від місцевої жительки пін-код від мікрохвильовки, вважаючи, що це сейф.
Невігластво російських загарбників давно стало гумором не тільки для українців, а й для всього цивілізованого світу. Ба більше, унітаз тепер - обличчя російського мародера. Адже, за словами очевидців, поруч із робочим унітазом загарбники пробивали дірку в підлозі та справляли нужду туди.
Утім, не лише для "другої армії світу", а й для пересічних мешканців російської глибинки справжнім шоком стає побачити абсолютно звичайні для мелітопольців речі. Так, у мережу потрапило відео, на якому блогерка з боліт виявила на вулиці в Мелітополі кавовий апарат. Радості ватниці не було меж, свій щенячий захват жінка записувала на відео, навчаючи недосвідченого обивателя користуватися кава-машиною.
- Це наше нововведення, коштує вечірній апарат, - хвалиться "блохер". От здорово придумали, підійшов, випив і офігів...
При цьому вулиці окупованого міста тепер абсолютно порожні, але руснявая гастролерка розповідає на відео, що все добре, мирний день... У коментарях у мережі мелітопольці зазначили, що судячи з усього, вона ніколи не бачила таких автоматів і не пила кави.
- Тільки не кажіть, що у вас і туалетний папір у рулонах є, а то ми взагалі здивуємося й обзаздримося.
- Судячи із захоплення таким "дивом цивілізації" явно тільки з болота вилізла. І говір видає.
- Так, цивілізація... Чи то як до війни в Мелітополі на кожному розі до ночі, а то й цілодобово, були крамниці, автомати, кав'ярні та автокафе.
За словами мелітопольців, "блохер" приїхала в окупований Мелітополь із Росії, і вже встигла змінити масу професій. Вона працювала двірником у парку, потім стала прибиральницею в готелі "Воронцовський", де їй довірили святе: мити унітази після окупантів. І життям за "русского мира" дама цілком задоволена. Як то кажуть, кожному за потребами...