![В Мелитополе студентов согнали на наркоманский "интерактив", чтобы они не сотрудничали с СБУ (фото)](/images/news/2024/05/350645.png?1716183412)
У Мелітополі так звана «антитерористична комісія» окупантів щосили слідкує за тим, щоб жителі тимчасово окупованого міста не підтримували зв'язок з Україною.
Цього разу «комісія» взялася за студентів фейкового вишу - для них провели лекцію про те, як «не попастися на вудку вербувальників». А точніше, як пояснив новопоставлений заступник гауляйтера Є.Балицького Антон Тицький, «всіляких деструктивних організацій - і радикальних ісламістських, і націоналістичних українських».
- Якщо вам пише незнайома людина, ставить провокаційні запитання або пропонує вчинити протизаконні дії, не відповідайте їй. У цьому випадку слід негайно звернутися в поліцію або у Федеральну службу безпеки, - заявляють пропагандисти.
Розмовляти з дітьми про безпеку в мережі відправили понаїхавшего русофіла Дениса Левченка. Ідейного гарненького персонажа нерідко транслюють у сюжетах пропагандистів і вельми успішно закривають ним «кадрові дірки» - Левченко зібрав ціле портфоліо окупаційних «посад».
Тут він і член партії «єдиноросів», і заступник голови «міжвідомчої комісії з увічнення пам'яті загиблих при захисті Вітчизни», голова «регіонального відділення Федеральної народної ради», а тепер - «начальник відділу по роботі з політичними партіями та громадськими організаціями регіонального Департаменту внутрішньої політики». Словом, артист, співак і на дуді гравець, інакше й не скажеш.
З напівприкритими очима і млявою промовою Левченка можна побачити досить часто. Ходять чутки, що понаїхавшому досить тяжко дається насичене життя гастролера в Мелітополі, від чого він балується забороненими речовинами.
Цю інформацію тільки підтверджує так званий «інтерактив», який Левченко провів з метою продемонструвати, як шахраї можуть керувати своїми жертвами. Мабуть, без коментарів.
Зрозуміло, за співпрацю з «націоналістичними українськими організаціями» всіх без винятку очікує покарання, залякують окупанти. Тюремні терміни варіюються від трьох до восьми років.Так, наприклад, від 3 до 8 можна отримати за донат організації, визнаної екстремістською в Росії. Сума донату не має значення.
Якщо вас звинуватять у залученні когось в «екстремістську» організацію, незалежно від результату, дадуть 8 років. При цьому агітація, роздача листівок, волонтерська допомога потягне на 6 років колонії.
Найбільш «м'яке» покарання, 15 діб арешту, передбачено за використання «екстремістської» символіки, репост відповідних матеріалів у соцмережах і коментарі до них. Щоправда, 15 діб - це тільки на перший раз. Далі лякають кримінальною відповідальністю.
З огляду на диктаторський режим рашистів із задатками маразму і манії переслідування, не секрет, що статус «екстремістських» щодня отримують безліч організацій. І встежити за актуальністю даних практично неможливо.
Але окупанти підказали, так би мовити, рішення. Вони пропонують мелітопольцям перевіряти організації, і надали для цього аж чотири ресурси.
Тобто грубо кажучи, побачив у стрічці фотографію умовного котика, не поспішай ставити лайк. Раптом її опублікував екстреміст? Перевір всю таємницю, а потім роздавай сердечка. Сарказм.
Усе це призведе тільки до одного. Мелітопольці боятимуться власної тіні, а в окупантів з'являться ще більше важелів відвозити неугодних їм городян далеко і надовго.