![Мосфильм отдыхает - оккупанты устроили затяжной сериал о пенсионерах, которые собирают подачки воякам (видео)](/images/news/2024/05/351180.jpg?1716732259)
У рашистських смітниках крутять чергову серію про пару мелітопольських пенсіонерів, які назбирали окупантам на сітку рабицю.
Російська пропаганда заточена на викривлення об'єктивної реальності. Окупанти чомусь переконані, що якщо розтиражувати маразм, то в нього впадуть усі.
Насамперед їхній "гіпноз" розрахований на довірливих пенсіонерів і уявну підтримку "есвео" жителями захоплених територій.
В ефірі - сім'я пенсіонерів Ботієво. Їх уже показували минулого лютого.
Тоді пенсіонерка Людмила Анцупова з чоловіком Василем розповідала, як зібрала гроші з п'ятдесяти місцевих жителів для того, щоб купити воякам теплий одяг.
Чи скидалися тоді мешканці Ботієво на одяг для окупантів, чи це був реквізит від пропагнадистського тв, невідомо.
Факт у тому, що масові акції в Ботієвому закінчилися. А ось бабуся Люда і дідусь Вася пішли у рознос.
Нині, по-домашньому, за чашкою чаю з цукерками, майже як Льоня Голубков, Людмила Анцупова віщає про допомогу воякам з 2022 року і навіть порівнює їх зі своїми дітьми:
- З 2022 року, коли тільки почалося сво, ми з того моменту, тоді вже говорили, що потрібно збирати кошти. Просто ми розуміємо, що хлопцям на передовій дуже важко. І прекрасно розуміємо, що ми живі і живемо в таких умовах завдяки їм. За те, що ми спимо, не стрибаємо від вибухів, не ховаємося в підвалах, вони жертвують своїм життям заради нас, заради наших дітей.
Передайте їм, що ми за них дуже переживаємо, що ми любимо їх, як своїх дітей, - на надриві штовхнула промову скріпна пенсіонерка.
Вочевидь, Людмила навіть не замислюється, з чиєї саме вини її земляки "стрибають ночами і ховаються в підвалах"...
Пропагандисти так захопилися зйомкою "кіна", що застосували майже креатив. Так, під час короткої промови бабусі, врізані кадри з фронту, танк, пожежа і навіть кіт.
Завершилася серія обіймами бабусі з людьми у формі та завантаженням кількох рулонів рабиці в авто.
Не треба бути семи п'ядей у чолі, щоб розуміти, що не так окупантам потрібна та рабиця (трусики, шкарпетки, потрібне підкреслити), як сюжет для пропаганди і якнайбільше мелітопольців, яких вони хочуть забруднити допомогою вбивцям.